reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra z nowymi kanałami od września?

dodano: 2014-07-31 13:47 | aktualizacja: 2014-08-01 17:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vectra logo z maskotką Zgodnie z pojawiającymi się nieoficjalnymi informacjami, sieć Vectra planuje we wrześniu br. poszerzyć ofertę o nowe kanały. Nie są znane jednak żadne szczegóły w tej sprawie. Na razie w sierpniu br. operator udostępni wszystkim abonentom pakietów cyfrowych kanały BBC HD, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge i CBeebies w ramach otwartego okna (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 910 tys. klientów w 199 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego Internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej. - Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów - łącznie 195, w tym 49 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to Internet 320 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TVonline (bezpłatny dostęp do 30 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO i serwis muzyczny GO ON - informuje operator. Vectra ma ponad 590 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 485 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i 27 tys. mobilnego oraz 180 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...