dodano: 2014-08-21 22:41 | aktualizacja:
2014-08-21 22:44
autor: lukas_k |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP 1 (HD)
17:40 Lekkoatletyka: 5. Memoriał Kamili Skolimowskiej
CANAL+ Sport (HD)
13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Aston Villa - Newcastle United
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - Leicester City
17:55 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
20:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
CANAL+ Family (HD)
15:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:25 Piłka nożna: Liga angielska - mecz:
Everton FC - Arsenal Londyn
20:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Valencia CF
Eurosport (HD)
9:30 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Berlinie
11:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hakubie
14:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Berlinie - skoki mężczyzn z wieży 10-metrowej
15:45 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Berlinie
18:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Berlinie - skoki synchroniczne kobiet z trampoliny 3-metrowej
19:00 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 1. etap: Jerez de la Frontera - Jerez de la Frontera - jazda drużynowa na czas
22:00 Kolarstwo: Pro Cycling Challenge w USA - 6. etap: Vail - Vail
Eurosport 2 (HD)
8:30 Futbol australijski: Australian Football League - mecz: GWS Giants - Collingwood FC
11:15 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
13:00 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen
18:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz:
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
20:30 Snooker: European Tour w Fürth - 2. dzień
nSport (HD)
15:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz:
Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Orange Sport
14:40 Piłka nożna: 1. liga - mecz: Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
Polsat Sport (HD)
5:30 Siatkówka kobiet: Final Six World Grand Prix - mecz: Turcja - Chiny
8:10 Siatkówka kobiet: Final Six World Grand Prix - mecz: Rosja - Brazylia
11:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii - 3. sesja treningowa
14:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii - sesja kwalifikacyjna
Polsat Sport Extra (HD)
11:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Starych Jabłonkach - 1. mecz półfinałowy kobiet
12:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Starych Jabłonkach - 2. mecz półfinałowy kobiet
14:45 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Starych Jabłonkach - mecz o 3. miejsce kobiet
16:00 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Starych Jabłonkach - mecz finałowy kobiet
18:00 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Rubin Kazań - CSKA Moskwa
Polsat Sport News
12:15 Siatkówka kobiet: Final Six World Grand Prix - mecz: Japonia - Belgia
14:55 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Amkar Perm
TVP Sport (HD)
16:40 Lekkoatletyka: 5. Memoriał Kamili Skolimowskiej
21:00 Tenis: Turniej WTA w New Haven - mecz finałowy
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.