reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Polsat Volleyball w nc+. Za ile?

dodano: 2014-08-27 12:52 | aktualizacja: 2014-08-27 12:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Polsat Volleyball 1 HD logo Platforma nc+ umożliwia swoim abonentom dostęp do transmisji z Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Zostaną one udostępnione abonentom jako dodatkowa opcja „a la carte” w cenie 81 złotych, równej kosztowi nabycia przez nc+ praw od Grupy Polsat, bez żadnej dodatkowej marży.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci nc+ zainteresowani rozgrywkami otrzymają możliwość odbioru czterech kanałów Polsat Volleyball, w tym jednego w jakości HD, w których transmitowane będą wszystkie 103 mecze siatkarskich mistrzostw świata, także te z udziałem reprezentacji Polski.

Podjęliśmy decyzję, aby dać naszym abonentom - fanom siatkówki możliwość oglądania spotkań tego ważnego turnieju w cenie równej kosztom zakupu praw. Trzymam kciuki za sukces polskiej reprezentacji na tym turnieju, a wszystkim kibicom życzę wielkich emocji podczas meczów – mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

Usługę można zamówić na stronie ncplus.pl, w Internetowym Centrum Abonenta oraz pod numerami 801044944 lub 223104747. Abonenci nc+, którzy zdecydują się na jej wykupienie, nabędą uprawnienia do odbioru kanałów na czas trwania turnieju, co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami.

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn zaczynają się w sobotę 30 sierpnia. W spotkaniu inaugurującym turniej Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie z Serbią. Finał zaplanowany jest na 21 września w Katowicach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...