reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Oferta MOSiR Bochnia na sezon 2014/15

dodano: 2014-09-04 14:01 | aktualizacja: 2014-09-05 15:51
autor: Anna Kawalec | źródło: MOSiR

mosir judo zapisy 2014.jpg Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Bochni rozpoczyna nabory do sekcji sportowych. Już w tej chwili ruszają zapisy do piłki nożnej i judo. Wkrótce nabór prowadzony będzie również do koszykówki i piłki ręcznej. Informacje na ten temat będą się ukazywać na bieżąco na stronie Ośrodka. Ponadto MOSiR zaprasza na zajęcia aerobiku oraz do korzystania z sauny i  siłowni.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
JUDO dla pięciolatków oraz dla dorosłych
Oferta sekcji judo ucieszy  rodziców przedszkolaków. Będą bowiem do niej przyjmowane nawet pięciolatki. - Oczywiście zapisywane są też starsze dzieci, które po ocenie ich umiejętności mogą być przeniesione do starszych grup - mówi Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia i zarazem wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. - Zainteresowanych rodziców wraz z pociechami zapraszamy bezpośrednio na zajęcia. Ćwiczenia na matach odbywają się dwa razy w tygodniu w tzw. grupie naborowej. Warto zaznaczyć, że dzieci trenujące judo mają też możliwość skorzystania z zajęć na Krytej Pływalni. Chętni proszeni są o przyjście do sali judo przy ul. Wojska Polskiego 1 w poniedziałek (na godz. 15.30) lub w czwartek (na 16.15).

Trenerzy zachęcają również do zapisów na zajęcia dla dorosłych. - Pomysł organizacji zajęć dla starszych zrodził się kilka lat temu - mówi prowadzący je trener Sebastian Serwiński - Była to inicjatywa zarówno rodziców młodych judoków, którzy z "zazdrością" obserwowali dokonania swoich pociech, trenerów, jak i byłych zawodników, opuszczających podwoje klubu
Sekcja judo działa w Bochni już od 21 lat, a w dobie wzrastającej popularności na aktywny tryb życia trudno się dziwić, iż byli bocheńscy judocy zapragnęli "odkurzyć" swoje judogi. Zajęcia dla dorosłych również odbywają się dwa razy w tygodniu w dogodnych dla pracujących, wieczornych godzinach.
PIŁKA NOŻNA dla chłopców z rocznika 2006 i młodszych
- Największą popularnością wśród chłopców niezmiennie od lat cieszy się piłka nożna - mówi kierownik sekcji Władysław Wójcik - Zapraszamy więc wszystkich chętnych chłopców w wieku 8 lat i młodszych na zajęcia, które prowadzić będą trenerzy Tomasz Marut i Mateusz Fortuna.

SIATKÓWKA
Dziewczęta ze szkół podstawowych (klas V i VI) oraz szkół gimnazjalnych zapraszamy na zajęcia z piłki siatkowej, które prowadzone będą w sali sportowej przy ul. Parkowej 3 we wtorki i piątki od godz. 17.30. Treningi grupy początkującej prowadził będzie Tomasz Jaworski. Wkrótce podamy informacje na temat treningów przeznaczonych dla chłopców.

AEROBIK dla pań i nie tylko
Wszystkie chętne panie i dziewczęta, a także panów chcących zadbać o „swoją formę” po wakacyjnym lenistwie zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 19.30 do budynku MOSiR przy ul. Parkowej 3, gdzie prowadzone są zajęcia z aerobiku. - To propozycja dla wszystkich, którzy chcą miło i efektywnie spędzić czas na ćwiczeniach w rytmie muzyki - zachęca instruktorka Agnieszka Kierońska - nadchodząca aura jesienna nie zawsze będzie sprzyjać biegom czy nordic walkingowi, zapraszam więc serdecznie na zajęcia pod zadaszeniem i prowadzone w miłej atmosferze.

SIŁOWNIA dla młodzieży i dorosłych
Ośrodek zaprasza również do siłowni przy ul. Parkowej, która jest otwarta cały rok:
w poniedziałki  w godz. 9.00 - 11.00 oraz 14.00 - 21.30,
we wtorki  w godz. 14.00 - 21.30,
w środy w godz. 9.00 -11.00 oraz 14.00 - 21.30,
w czwartki w godz. 14.00 - 21.30,
w piątki w godz. 9.00 - 11.00 oraz 14.00 -21.30,
w soboty w godz. 10.00 - 16.00.

SAUNA po aerobiku i siłowni
Sauna, znajdująca się przy siedzibie Ośrodka, czynna jest w każdy wtorek i czwartek w godz. 17.00 - 20.30, a po aerobiku w godz. 20.30 - 21.30 udostępniana zostaje tylko dla kobiet.

Zapisy do sekcji prowadzone są bezpośrednio u trenerów poszczególnych dyscyplin sportowych. Szczegółowych informacji udziela sekretariat MOSiR przy ul. Parkowej 3 w Bochni,  nr tel. (14) 612 25 40 w godzinach 8.00-16.00.
Informacje na temat naborów są również na bieżąco uzupełniane na stronie internetowej Ośrodka


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...