reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax z nowymi kanałami, ale bez Next Music

dodano: 2014-09-17 13:21 | aktualizacja: 2014-09-17 14:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax/satkurier.pl

Promax Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 16 września br. oferta sieci kablowej Promax z Ostrowa Wielkopolskiego wzbogaciła się o trzy kanały: TV Puls HD, Power TV i Power TV HD. Dwa ostatnie zastąpiły w pakietach operatora kanały Next Music i Next Music +HD. Dodajmy, iż abonenci sieci mieli już dostęp do TV Puls w SD (wersje HD TV Puls, Power TV i Next Music mają identyczne ramówki jak ich odpowiedniki w SD).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie kanały z rodziny Next TV, których nadawcą jest spółka Astro S.A. (obok dostępnych dotąd w sieci Promax Next Music i Next Music +HD, to także Next TV HD, Next TV 3D, Next Man HD, Next Man 3D, Next Lejdis HD, Next Lejdis 3D, Next Young HD i Next Young 3D), zawiesiły swoją emisję (więcej tutaj). Nadawca nie komentuje tej sytuacji.

- Od kilku miesięcy mieliśmy poważne problemy techniczne z Next Music. Nikt nie reagował ze strony nadawcy na nasze zgłoszenia i dlatego została podjęta decyzja o zamianie kanałów - poinformował przedstawiciel sieci Promax na jej profilu na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

150 zł Więcej...