reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10.10 Turniej Badmintona o Grand Prix Wójta Gminy Bochnia

dodano: 2014-10-06 21:51 | aktualizacja: 2014-10-06 21:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: gck.bochnia.pl

badminton_160px W piątek, 10 października, w hali sztucznego lodowiska przy Krytej Pływalni w Proszówkach odbędzie się kolejny Turniej Badmintona o Grand Prix Wójta Gminy Bochnia. Od godziny 9:00 rywalizować będą reprezentanci gminnych szkół, zaś o godzinie 17:00 rozpocznie się rywalizacja w kategorii dorosłych oraz masters (50+). Rozgrywki dla dorosłych mają charakter otwarty. Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów, do godziny 16:30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Zawodnicy mecze rozgrywać będą w systemie pucharowym (zawodnik przegrywający eliminowany jest z dalszych rozgrywek), zestawienie par będzie się odbywać na podstawie losowania. Wszystkich miłośników tej coraz bardziej popularnej w naszym kraju dyscypliny sportowej serdecznie zapraszamy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy. W pierwszych tego typu zawodach zorganizowanych wspólnie przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni oraz Krytą Pływalnię w Proszówkach, które odbyły się niespełna miesiąc temu - 13 września - wzięło udział 119 osób, reprezentujących 13 szkół z terenu gminy Bochnia oraz mieszkańców miasta i okolic.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...