reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M. Higgins Clark i dr Quinn - październik w CBS Drama

dodano: 2014-10-19 17:32 | aktualizacja: 2014-10-19 19:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Drama W październiku 2014 roku widzowie CBS Drama mogą z wypiekami na twarzy oglądać filmy oparte na motywach powieści mistrzyni suspensu, Mary Higgins Clark. Na cykl „Kolekcja Mary Higgins Clark” stacja zaprasza w październikowe soboty, zawsze o godzinie 21:00. Na antenie stacji nie zabraknie także spotkań z ulubienicą widzów kanału CBS Drama - doktor Quinn.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2014 roku w CBS Drama:

„Kolekcja Mary Higgins Clark”:
„Pusta kołyska”
emisja: w niedzielę, 19 października 2014 roku o 19:00

Choć śmierć pacjentki w ciąży uznano za samobójstwo, prokurator Katie DeMaio (Angie Everhart, „Opowieści z krypty”) prowadzi własne śledztwo. Dowody prowadzą do szpitala w miasteczku Westlake, jednak wszyscy podejrzani także zostają zamordowani. Wkrótce DeMaio sama trafia do szpitala w charakterze jego pacjentki, a zakochany w pani prokurator lekarz sądowy odkrywa dziwne i niebezpieczne praktyki, do jakich tam dochodzi. Katie DeMaio z pewnością nie jest w tym szpitalu bezpieczna!

Alexandra Kamp w filmie „Zbrodnia z miłości”, foto: AMC Networks International


„Kolekcja Mary Higgins Clark”:
„Zbrodnia z miłości”
emisja: w sobotę, 25 października 2014 roku o 21:00 i w niedzielę, 26 października 2014 roku o 10:00 i 19:00

Kiedy Jules Dumay przeprowadza się z Francji, by otworzyć filię rodzinnej winiarni w słynnym kalifornijskim Napa Valley, ostatnią rzeczą, której się spodziewa, jest to, że będzie zamieszany w morderstwo. Razem ze swoja żoną, przebojową Amerykanką Fredericą (lub „Freddie”, jak woli być nazywana), Jules musi rozwiązać sprawę morderstwa. Inaczej oboje mogą stać się kolejnymi ofiarami psychopaty! W roli Freddie wystąpiła Cynthia Gibb, która za rolę w „Gypsy” otrzymała nominację do Złotego Globu.

„Doktor Quinn” 1
emisja: od poniedziałku do piątku o 20:00

Dr Quinn to western rodzinny, którego główna bohaterka grana przez Jane Seymour („Wojna i pamięć”, „Żyj i pozwól umrzeć”) jest lekarzem w stanie Colorado. Dr Quinn toczy nieustanną walkę z chorobami, bigoterią, seksizmem oraz poczuciem winy wynikającym z bycia pracującą matką. Pod koniec lat 60. XIX wieku dr Michaela „Mike” Quinn, kobieta o liberalnych poglądach i medycznym wykształceniu zdobytym w Bostonie, zjawia się w Colorado Springs. Tu trafia na mur tradycyjnej kultury i ponurej rzeczywistości, gdzie ludzie są tak surowi jak tamtejszy klimat. Michaelę różni od nich wszystko: od stylu ubierania się po akcent. Ale silna wola i upór pomogą pani doktor stawić wyzwanie Dzikiemu Zachodowi i znaleźć nowy dom na mapie miasteczka. W 1. sezonie dr Quinn bez chwili wahania podejmie walkę ze śmiertelną epidemią, która zagraża mieszkańcom i wprowadza chaos w ich życie. Podczas niesienia pomocy innym lekarka sama ulegnie zarażeniu. W kolejnych odcinkach lokalne zasoby wody zostaną zakażone rtęcią, a Michaela podejmie się szukania źródła problemu. Tymczasem, z okazji nadchodzących urodzin pani doktor, dzieci zabawią się w swatów (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...