reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W 2015 ruszy nowy francuski kanał - LaTV3D

dodano: 2014-12-31 10:56 | aktualizacja: 2014-12-31 11:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: latv3d.net

LaTV3D Francuski regulator medialny Conseil supérieur de l'audiovisuel (CSA) przyznał 17 grudnia 2014 roku licencję na nadawanie kanału pod nazwą LaTV3D. Stacja ma rozpocząć nadawanie w ciągu najbliższych kilku tygodni. LaTV3D ma być francuskim kanałem o tematyce ogólnej nadawanym w 100% w 3D. W ramówce mają znaleźć się programy dla całej rodziny - od najmłodszych do najstarszych - magazyny, dokumenty, muzyka i filmy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
LaTV3D ma współpracować z reżyserami i producentami 3D z całego świata, oferując w pełni zróżnicowany katalog programów. LaTV3D ma w planach także produkcję własnych programów oraz zlecanie produkcji na wyłączność stronom trzecim.

Nowa stacja 3D ma być dostępna w ofertach wszystkich sieci kablowych i ADSL we Francji, ale również internetowo za pośrednictwem OTT. Dodatkowo widzowie będą mieli do dyspozycji usługę VOD (wideo na życzenie).

Według nadawcy, 3D cieszy się ogromnych powodzeniem wśród wytwórni filmowych. - 12 filmów z Top 20 światowego kina to filmy trójwymiarowe. Dziś ponad 50% sprzedanych na całym świecie telewizorów HD jest kompatybilne z 3D. Ponadto ponad 90% telewizorów UHD jest zgodne z 3D - czytamy w komunikacie nadawcy

Strona internetowa: latv3d.net


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...
reklama