reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koniec Sky 3D od Sky Deutschland

dodano: 2017-06-27 17:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/broadbandtvnews/satkurier.pl

Sky 3D Operator platformy satelitarnej Sky Deutschland zakończy 1 lipca 2017 roku nadawanie własnego kanału 3D. Jak tłumaczy, najnowsze wyniki oglądalności pokazują, że Sky 3D nie cieszy się popularnością wśród widzów. Dodaje, że poza tym dostępne jest coraz mniej ciekawych treści, które można by pokazywać na jego antenie.

Sky 3D


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Niestety, 3DTV się nie sprawdziła, przez co wielu producentów telewizorów nie oferuje już tej funkcji - czytamy w oświadczeniu Sky Deutschland.

Już w październiku 2016 roku nadawca zapowiedział, że w połowie nadchodzącego roku zamknie swój kanał 3D, a w zamian zwiększy inwestycje w UHD. Warto dodać, że Sky Deutschland w swojej usłudze wideo na życzenie Sky Store nadal będzie oferował w 3D wybrane filmy.

Sky 3D rozpoczął nadawanie 3 października 2010 roku za pośrednictwem telewizji kablowej i satelitarnej. Ramówka kanału zawierała transmisje sportowe na żywo z turniejów golfowych i Bundesligi, filmy dokumentalne i koncerty muzyczne.

W Wielkiej Brytanii Sky UK zamknął swój kanał 3D w czerwcu 2015 roku, a filmy 3D nadal są dostępne w ramach jego biblioteki VOD.

Warto dodać, że 25 czerwca br. Sky Deutschland zamknął również Sky HD Fan Zone. Usługa ta dostarczała widzom informacji o różnych opcjach oglądania podczas dużych imprez sportowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja 3D


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...