reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Sky 3D od Sky Deutschland

dodano: 2017-06-27 17:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/broadbandtvnews/satkurier.pl

Sky 3D Operator platformy satelitarnej Sky Deutschland zakończy 1 lipca 2017 roku nadawanie własnego kanału 3D. Jak tłumaczy, najnowsze wyniki oglądalności pokazują, że Sky 3D nie cieszy się popularnością wśród widzów. Dodaje, że poza tym dostępne jest coraz mniej ciekawych treści, które można by pokazywać na jego antenie.

Sky 3D


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Niestety, 3DTV się nie sprawdziła, przez co wielu producentów telewizorów nie oferuje już tej funkcji - czytamy w oświadczeniu Sky Deutschland.

Już w październiku 2016 roku nadawca zapowiedział, że w połowie nadchodzącego roku zamknie swój kanał 3D, a w zamian zwiększy inwestycje w UHD. Warto dodać, że Sky Deutschland w swojej usłudze wideo na życzenie Sky Store nadal będzie oferował w 3D wybrane filmy.

Sky 3D rozpoczął nadawanie 3 października 2010 roku za pośrednictwem telewizji kablowej i satelitarnej. Ramówka kanału zawierała transmisje sportowe na żywo z turniejów golfowych i Bundesligi, filmy dokumentalne i koncerty muzyczne.

W Wielkiej Brytanii Sky UK zamknął swój kanał 3D w czerwcu 2015 roku, a filmy 3D nadal są dostępne w ramach jego biblioteki VOD.

Warto dodać, że 25 czerwca br. Sky Deutschland zamknął również Sky HD Fan Zone. Usługa ta dostarczała widzom informacji o różnych opcjach oglądania podczas dużych imprez sportowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama