reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znów rekord „Głosu regionów” w TVP Regionalnej

dodano: 2015-03-03 11:37 | aktualizacja: 2015-03-03 11:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Regionalna „Głos regionów”, cotygodniowy niedzielny program interwencyjny TVP Regionalnej zgromadził 1 marca br. ponad 270 tys. widzów (udziały 2,5 proc.), ustanawiając w ten sposób kolejny rekordowy wynik oglądalności od momentu startu TVP Regionalna we wrześniu 2013 roku (więcej tutaj) [wszystkie dane za TVP].Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odcinek ten, poświęcony bezwzględności i ignorancji niektórych komorników, spotkał się też z nadzwyczaj aktywnym zainteresowaniem widzów: jeszcze podczas jego trwania wydawcy odebrali ponad 300 telefonów, SMS-ów i e-maili z komentarzami i opisami innych, znanych widzom, przypadków kontaktów z komornikami. Rekordowy odcinek programu „Głos regionów” zrealizował oddział TVP w Olsztynie z gospodarstwa rolnego pod Mławą. W programie uczestniczyli przedsiębiorcy, którym komornicy bezprawnie odebrali samochody i urządzenia rolnicze oraz prawnicy, przedstawiciele komorników i parlamentarzyści.

„Głos Regionów” realizowany jest na żywo, co tydzień z innego miejsca w Polsce. Reporterzy z oddziałów TVP poruszają w nim sprawy nurtujące lokalne społeczności, ale dotyczące całej Polski. W trakcie programu czynny jest numer kontaktowy 601 600 900, pod którym widzowie mogą komentować poruszane tematy.

W niedzielę, 8 marca br. „Głos regionów” (o 12:15 na żywo z Dolnego Śląska) poświęcony będzie strażom obywatelskim. Mieszkańcy nękani kradzieżami i aktami wandalizmu biorą sprawy w swoje ręce, a swoją skutecznością przewyższają służby mundurowe.

„Głos regionów” - emisja w niedziele o 12:15 w kanale TVP Regionalna.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...