Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
21:00 Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Zenit Sankt Petersburg - Sevilla FC (Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
CANAL+ Family (HD)
8:30 Golf: European Tour - Volvo China Open - 1. runda
21:00 Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: AC Fiorentina - Dynamo Kijów (Krzysztof Bandych - Wojciech Jagoda)
CANAL+ Family 2 (HD)
21:00 Piłka nożna: Liga Europy - Multiliga (Wojciech Zawioła - Filip Adamus)
Eurosport (HD)
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień (Przemysław Kruk -Rafał Jewtuch)
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień (Przemysław Kruk -Rafał Jewtuch)
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień (Przemysław Kruk -Rafał Jewtuch)
21:30 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień (Przemysław Kruk -Rafał Jewtuch)
Eurosport 2 (HD)
14:00 Kolarstwo: Tour of Croatia - 2. etap: Makarska - Split (Stanisław Brzósko - Dariusz Baranowski)
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 6. dzień (Przemysław Kruk -Rafał Jewtuch)
nSport+ (HD)
21:00 Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - VfL Wolfsburg (Żelisław Żyżyński - Filip Surma)
Polsat Sport (HD)
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Pogoń Szczecin - PGE Stal Mielec (Tomasz Włodarczyk - Artur Siódmiak)
20:00 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Muszynianka Muszyna - PGE Atom Trefl Sopot (Marek Magiera - Tomasz Wójtowicz)
Polsat Sport Extra (HD)
13:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 2. rundy (Tomasz Lorek)
15:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 2. rundy (Dawid Olejniczak)
17:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie - mecz 2. rundy (Katarzyna Nowak)
TVN Turbo (HD)
21:00 Piłka nożna: Liga Europy - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Zenit Sankt Petersburg - Sevilla FC (Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
TVP Sport (HD)
12:05 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 2. rundy
14:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie - mecz 2. rundy
16:25 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Krakowie - mecz: Ukraina - Węgry (Stanisław Snopek - Waldemar Matuszak)
19:35 Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji IA w Krakowie - mecz: Kazachstan - Polska (Jacek Laskowski - Wiesław Jobczyk)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.