reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski satelita Atom poleci w 2017

dodano: 2015-05-05 16:59 | aktualizacja: 2015-05-05 17:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ILS

Satelita Atom Amerykańska firma International Launch Services (ILS) i rosyjska Dauria Aerospace podpisały umowę dotyczącą wyniesienia w 2017 roku satelity telekomunikacyjnego z wykorzystaniem rakiety nośnej Proton lub Angara. Umowa, podpisana przez prezesa ILS, Phila Slacka, i prezesa Dauria, Siergieja Iwanowa, przewiduje, że ​​obie firmy będą wzajemnie współpracować nad identyfikacją satelity, który mógłby być wyniesiony razem z satelitą z serii Atom firmy Dauria.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Satelita zbudowany przez firmę Dauria na platformie Atom będzie miał masę 1050-1500 kg i zapewni usługi telewizji satelitarnej, telefonii i Internetu szerokopasmowego. Satelity z serii Atom charakteryzują się niewielkimi wymiarami i małą masą w porównaniu z innymi satelitami telekomunikacyjnymi. Satelity Atom będą napędzane wyłącznie elektrycznie.

Przedstawiciele ILS i Dauria będą spotykać się regularnie w celu oceny warunków komercyjnych oraz wszelkich wzajemnych korzystnych inicjatyw, które mogłyby posłużyć światowej branży satelitarnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Satelity


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single GT-SAT kołowy

Pojedynczy, kołowy konwerter GT-SCIR40M Universal Single Circular firmy GT-Sat z...

49 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...
reklama