reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

eTV w sieci Orange Polska

dodano: 2015-08-29 04:48 | aktualizacja: 2015-08-29 09:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Evio Polska

eTV Evio Polska W sierpniu br. została podpisana umowa pomiędzy firmami Orange Polska S.A. i Evio Polska sp. z o.o. dotycząca obecności usługi eTV w sieci tego operatora. - Dzięki nawiązanej współpracy, operatorzy ISP za pośrednictwem sieci Orange, będą mogli skorzystać z możliwości uruchomienia usługi telewizji pod własną marką. Oferta eTV oznacza bowiem dostęp do ponad 240 kanałów telewizyjnych oraz gwarantuje niezależność i zysk od pierwszego abonenta - czytamy w komunikacie. Niedawno uruchomione wsparcie sprzedażowe dla operatorów pozwala zwiększyć efektywność wprowadzonej usługi tv w sieci operatora.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Umowa z jednym z ważniejszych graczy na rynku operatorskim jest dla Evio gwarancją dotarcia z bardzo korzystną usługą do operatorów, którzy do tej pory nie mieli, od strony technologicznej, takiej możliwości. Sieć Orange jest dostępna w całym kraju, a taki partner jak Orange Polska gwarantuje dotarcie do każdego miejsca w Polsce, w którym działa lokalny ISP

- powiedział Mariusz Filipiak, prezes Evio Polska.


Jak czytamy w komunikacie, operatorzy chcąc wprowadzić telewizję do swojej oferty skierowanej do abonentów nie muszą w tym momencie uruchamiać dodatkowych podłączeń i inwestować w kosztowny sprzęt.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł AlphaCrypt Light

Wielostrumieniowy (dekoduje 4 kanały HD jednocześnie) i wielosystemowy moduł CI....

349 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama