reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Brak Canal+ w aktualnej ofercie Orange IPTV

dodano: 2024-01-22 09:17 | aktualizacja: 2024-01-23 20:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

Orange plafon logo 2021 360px 22 stycznia br. z oferty IPTV Orange Polska przeznaczonej dla nowych klientów usunięto większość kanałów CANAL+. Konkretnie chodzi o możliwość wykupienia pakietów CANAL+ Prestige i Extra+. Nie dotyczy to aktualnych klientów Orange TV, którzy to nadal mają dostęp do wspomnianych kanałów, zgodnie z posiadaną umową.

Orane Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Prestige w Orange TV zawiera 12 kanałów z rodziny CANAL+: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ Premium, CANAL+ Film, CANAL+ Family, CANAL+ 1, CANAL+ Seriale, CANAL+ Now, CANAL+ Dokument.

Extra+ w Orange TV to pakiet zawierający kanały z pakietu Multi+ (CANAL+ Sport 5, Ale kino+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, TeleTOON+) plus kilkadziesiąt kanałów dostępnych za pośrednictwem internetowej usługi CANAL+ online.

Od 22 stycznia br. Orange Polska wyłączył możliwość wykupienia w IPTV pakietów CANAL+ Prestige i Extra+. Nie dotyczy to aktualnych klientów Orange TV, którzy to nadal mają dostęp do kanałów z wspomnianych pakietów, zgodnie z warunkami umowy. Pakiet dodatkowy Multi+ nie został wycofany.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy do oferty IPTV powrócą kanały z pakietu CANAL+ Prestige. Prowadzone są rozmowy na linii Orange Polska - CANAL+ Polska na temat kontynuowania współpracy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...