reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: „Przyjaciółki” 6 z bardzo dobrym wynikiem

dodano: 2015-09-19 12:44 | aktualizacja: 2015-09-19 15:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat Przyjaciółki Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer - Czwartek bez „Przyjaciółek”? To niemożliwe! „Przyjaciółki” zawsze mogą liczyć na swoich wiernych fanów! - informuje nadawca (więcej tutaj). Widownia szóstego sezonu serialu telewizji Polsat, który jest emitowany w czwartki (od 3 września br.) o godzinie 21:05, osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności i rośnie z odcinka na odcinek. Pierwszy odcinek przyciągnął prawie 1,9 mln widzów, drugi blisko 2 mln osób, a trzeci zgromadził 2 mln 30 tys.widzów. Pierwsze trzy odcinki nowego sezonu obejrzało średnio niemal 2 mln osób. Okazuje się, że „Przyjaciółki” wciąż są ulubionym serialem Polek - 3/4 widzów to kobiety (dane za Cyfrowym Polsatem).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Przyjaciółki” szósty sezon goszczą na antenie telewizji Polsat, dostarczając mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się na dobre i złe w dowolnej, życiowej sytuacji. Kiedy tylko jedna z nich traci grunt pod nogami, natychmiast wkraczają trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć góry problemów i uciążliwych przeszkód. Każda z naszych kochanych „Przyjaciółek” z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie są niepokonane!

Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


W szóstym sezonie emocji nie brakuje. W rodzinie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) panuje wielka radość - Patrycja urodziła zdrowego syna, Mikołaja, i wygrała walkę z ciężką chorobą. Świeżo upieczeni rodzice są szczęśliwi. Jednak opieka, nawet nad wyczekanym i wymarzonym dzieckiem, okaże się nie taką słodką bajką, jaką oboje sobie wyobrażali. Co więcej, życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach. Na drodze do szczęścia Zuzy (Anita Sokołowska) ponownie pojawił się zakręt. Ona myśli o dziecku, natomiast Jerzy (Mariusz Bonaszewski) już nie czuje się na siłach na ojcostwo. To jednak nie wszystko, na horyzoncie ponownie pojawił się Wojtek (Lesław Żurek). Jako że Zuza była wielką miłością Wojtka, wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje? Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Na dodatek, Anka wpadła w oko Leszkowi (Przemysław Sadowski). Jednak ona nie czuje motyli w brzuchu. Z kolei Inga złapała wiatr w żagle, a jej urok dostrzegł Robert (Krzysztof Wieszczek). Inga jeszcze nigdy nie była tak zmysłowa!

Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


W szóstej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występuje plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Elżbieta Jarosik, Grzegorz Wons, Mariusz Bonaszewski, Filip Bobek i Lesław Żurek. W nowym sezonie dołączyli do nich: Krzysztof Wieszczek (więcej tutaj) i Przemysław Sadowski (więcej tutaj).

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek. Szósty sezon „Przyjaciółek” liczy 12 odcinków.

„Przyjaciółki” - sezon 6., emisja w czwartki o 21:05 w telewizji Polsat (Polsat HD). Poprzednie sezony serialu mogą oglądać widzowie kanałów Polsat 2, Polsat Romans i Polsat Film (Polsat Film HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama