reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN Meteo Active przyciąga kobiety z miast

dodano: 2015-11-14 17:33 | aktualizacja: 2015-11-15 10:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN Meteo Active Jak zapewnia nadawca, TVN Meteo Active przyciąga kobiety jak magnes. Świadczą o tym wyniki AFF jakie osiągają programy dostępne w jesiennej ramówce stacji (więcej tutaj). Wśród nich m.in. „Cegiełka zdrowia”, którą prowadzi Agnieszka Cegielska, z AFF = 248 w grupie W 25-59, c50k+, „Aktywny ranking” z AFF = 227, „Czas na zmianę - Brzezińscy trenują” AFF = 221 czy „Twój portfel - nasza dieta” z AFF = 191 w tej samej grupie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Również udziały wyżej wymienionych programów, wśród grup kobiecych, wyglądają bardzo dobrze. Średni udział dla czterech programów, począwszy od startu jesiennej ramówki - 12 września br. to 0,10 proc. w grupie W 16-49 oraz 0,14 proc. w grupie W 25-59, c50k+ (dane: Nielsen Audience Measurement/NAM, za TVN, 12 września 2015 roku - 18 października 2015 roku, SHR%, AFF, W 25-59, c50k+; W 25-59).

Wśród jesiennych nowości TVN Meteo Active pojawiły się programy takie jak:

„Czas na zmianę - Brzezińscy trenują”
emisja: w poniedziałki o 21:30

to program, w którym trenerzy personalni Joanna i Dariusz Brzezińscy pomagają osobom, które chcą podjąć wyzwanie, poprawić swoją kondycję fizyczną walcząc przy tym ze słabościami i pokusami stojącymi na ich drodze do „doskonałości”. Trenerzy podpowiedzą jak ćwiczyć, pomogą także skonstruować odpowiednią dietę. Bohater będzie miał 12 tygodni, aby udowodnić, że rady udzielone przez ekspertów nie poszły na marne.

„Aktywny ranking”
emisja: w piątki o 21:00

To nowa propozycja stacji TVN Meteo Active, która zagościła w jesiennej ramówce. W programie widzowie będą mieli okazję poznać rankingi: najbardziej niezdrowych przekąsek, najbardziej tuczących potraw, najlepszych miejsc dedykowanych do odpoczynku, najlepszych sposobów na chandrę czy najgorszych ćwiczeń do wykonania. Wszystkie tematy będą korespondować z tematyką z  zakresu zdrowego stylu życia.

Agnieszka Cegielska jest m.in. gospodynią programu „Cegiełka zdrowia”, foto: TVN


„Twój portfel - nasza dieta”
emisja: w soboty o 10:00

Program uczy jak zapewnić organizmowi niezbędne witaminy, minerały oraz substancje odżywcze, niezależnie od zasobności portfela i wielkości budżetu przeznaczonego na jedzenie? Jak zapewnia nadawca, to proste... każdy może odżywiać się zdrowo, trzeba tylko wiedzieć jak o to zadbać. Z bohaterami programu spotka się kucharz, dietetyk, który pozna zwyczaje związane z dietą, budżetem i upodobaniami naszego bohatera, a następnie doradzi jak w ramach określonej kwoty przygotowywać odpowiednie, zdrowe menu.

„Cegiełka zdrowia”
emisja: w niedziele o 9:30

W każdym twórcy programie dokładnie omawiają jedną z popularnych chorób, takich jak nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, depresja, wypalenie zawodowe czy choroba wrzodowa. Widzowie będą mieli okazję poznać charakterystykę omawianej choroby, dowiedzą się jak dbać o organizm aby zminimalizować ryzyko zachorowania oraz  jak ćwiczyć i co jeść by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...