Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu piłki ręcznej kobiet:Rosja – Polska. Transmisje live z losowania 1/4 finału Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA tylko w CANAL+ Sport, Eurosport 1, nSport+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
10:00 Golf: PGE European Tour – Hero Indian Open, New Delhi, Indie: II Runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie 1/4 Finału
Komentarz: Bartosz Gleń
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/4 Finału
Komentarz: Piotr Domagała
20:25 Piłka nożna: Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski
01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Dallas Mavericks – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 2 (HD)
12:00 Golf: PGE European Tour – Hero Indian Open, New Delhi, Indie: II Runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:40 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Unicaja CB – KK Crvena Zvezda
Komentarz: Michał Łopaciński, Tomasz Świętoński Eleven (HD)
20:25 Piłka nożna: Ligue 1: Olympique Marsylia – Stade Reims
Eleven Sports (HD)
06:30 Formuła 1: Grand Prix Australii: II Sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:45 Piłka nożna: Sky BET Championship: Middlesbrough FC – Hull City
04:00 (pt/so) Formuła 1: Grand Prix Australii: III Sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eurosport 1 (HD)
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie 1/4 Finału
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/4 Finału
14:00 Biathlon: Puchar Świata, Khanty Mansiysk, Rosja: Sprint mężczyzn
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica, Słowenia: Konkurs indywidualny
19:15 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Portland, USA: Dzień 2 – sesja poranna
01:30 (pt/so) Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Portland, USA: Dzień 2 – sesja wieczorna Eurosport 2 (HD)
12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: Zawody drużynowe
20:30 Boks: Gala Boksu Zawodowego, Żyrardów: Albert Sosnowski– Andras Csomor
Komentarz: Andrzej Kostyra, Andrzej Gmitruk Polsat Sport Extra (HD)
14:00 Biathlon: Puchar Świata, Khanty Mansiysk, Rosja: Sprint mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Sebastian Krystek
18:00 Piłka ręczna kobiet: Turniej Kwalifikacyjny do IO: Szwecja – Meksyk
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Wojciech Nowiński
20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells, USA: R. Nadal – K. Nishikori
Komentarz: Katarzyna Nowak
22:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells, USA: N. Djokovic – J-W. Tsonga
Komentarz: Tomasz Lorek Polsat Sport News (SD)
14:00 Biathlon: Puchar Świata, Khanty Mansiysk, Rosja: Sprint mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Sebastian Krystek
16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Kataru: II Sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski, Adam Badziak
17:00 Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Kataru: III Sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski, Adam Badziak
17:55 Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Kataru: III Sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski, Adam Badziak
18:55 Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Kataru: III Sesja treningowa
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Michał Fiałkowski, Adam Badziak
20:20 Piłka nożna: I Liga: Wisła Płock – Miedź Legnica
Komentarz: Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk
> 1. liga: Wisła - Miedź i Zawisza - GKS Bełchatów Sportklub (SD)
21:25 Piłka nożna: Primeira Liga: FC Rio Ave – CS Marítimo
Komentarz: Marcin Grzywacz TVP 1 (HD)
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica, Słowenia: Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny
01:30 (pt/so) Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata, Portland, USA: Dzień 2 – sesja wieczorna
Komentarz: Marek Jóźwik, Przemysław Babiarz