reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Migracja z TNK SD z dekoderem HD za 0 zł

dodano: 2016-04-08 11:49 | aktualizacja: 2016-04-08 12:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

Telewizja na Kartę Logo Jak wiadomo, 31 października 2016 roku wygasa ważność oferty Telewizja na kartę (SD) - TNK SD. W związku z tym, dla jej użytkowników przygotowano promocję z dekoderem HD za 0 zł na własność i z 2 miesiącami dostępu do oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ w prezencie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po przejściu na nową ofertę, dotychczasowi klienci TNK SD zyskają dostęp do większej liczby kanałów - zamiast dotychczasowych kilkunastu kanałów użytkownik będzie miał dostęp do ponad 60 kanałów telewizyjnych, w tym do 20 w jakości HD, w wśród nich m.in. Planete+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD i Ale Kino+ HD, TeleTOON+ HD czy MiniMini+ HD. Wszystko to bez konieczności podpisywania umowy. Klient dalej może korzystać z telewizji w modelu prepaid. Testowo oferta była dostępna już od 23 marca br. W pierwszym etapie będzie dostępna na stronie telewizjanakarte.plPromocja jest przeznaczona dla użytkowników oferty Telewizja na kartę (SD) z dostępem do pakietu płatnego na dzień 23.03.2016 r. albo z dostępem do pakietu płatnego przez okres min. 120 dni kalendarzowych w okresie od 1.01.2015 r. do 25.03.2016 r.

Promocja umożliwia zakup doładowania do oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ na okres 10 miesięcy w cenie 199 zł, bez konieczności zawierania umowy w formie pisemnej. W ramach promocji użytkownik otrzymuje na własność dedykowany dekoder HD ITI-5800S (parowany z kartą). Urządzenie to jest używane, odnowione i ma 12-miesięczną gwarancję i rękojmię. Dodatkowo użytkownik otrzymuje dostęp do Pakietu Start+ na okres 2 miesięcy - bez dodatkowych opłat. Promocyjny dostęp zostanie przyznany niezwłocznie po wygaśnięciu 10-miesięcznego doładowania opłaconego przez użytkownika.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów dekoderów ITI-5800S i nie dłużej niż do 31 października 2016 roku. Dostawa dekodera kosztuje 19,90 zł.

Zobacz warunki promocji „Wymień SD na HD - dekoder HD za 0 zł” dla klientów oferty Telewizja na kartę (SD), korzystających z dekoderów SD (plik PDF)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...