reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pierwsze telewizory Samsung SUHD z płaskim ekranem

dodano: 2016-04-11 21:31 | aktualizacja: 2016-04-11 22:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: Samsung

Samsung SUHD KS7000 Najnowsza linia telewizorów Samsung SUHD zachwyca jeszcze doskonalszym odwzorowaniem kolorów oraz niespotykanym dotąd poziomem jasności, kontrastu i szczegółowości obrazu. A wszystko to za sprawą technologii Quantum Dot i funkcji HDR, które w połączeniu z  rozdzielczością Ultra HD 4K zapewniają niezwykły realizm oglądanego obrazu. W tym roku do rodziny telewizorów Samsung SUHD dołączyły dwa modele z płaskim ekranem – KS8000 oraz KS7000.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowsze telewizory Samsung SUHD, podobnie jak dostępny już w sklepach model KS9000, zostały wyposażone w 10-bitowy, bezkadmowy panel Quantum Dot, który zapewnia szeroką gamę naturalnych barw. Telewizory SUHD odzwierciedlają 64 razy więcej kolorów niż pozostałe modele Samsung TV, dzięki czemu obraz wygląda jak żywy. Dostępna w obu modelach funkcja HDR pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu jasności (nawet do 1000 nitów). Obraz w jakości HDR jest doskonale jasny i skontrastowany, a detale widoczne są nawet w zacienionych fragmentach sceny. Z kolei rozdzielczość Ultra HD 4K oferuje 4 razy więcej detali niż Full HD, pozwalając na niezwykle precyzyjne odwzorowanie rzeczywistości.

KS7000


Telewizory KS8000 i KS7000 wyposażono w silnik remasterujący Samsung SUHD, który automatycznie analizuje i poprawia materiał źródłowy, aby uzyskać jakość najbliższą tej, jaką chciał pokazać twórca obrazu. Ponadto oba modele oferują technologię Precision Black, która zwiększa kontrast poprzez optymalizację podświetlenia ekranu oraz zastosowanie większej liczby bloków przyciemniania. W połączeniu z funkcją UHD Dimming, która optymalizuje poziom kontrastu, kolory i ostrość, użytkownik może poczuć dramatyzm każdej sceny. Z kolei technologia Ultra Black znacznie redukuje odbicia światła, umożliwiając swobodne oglądanie telewizji nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu.

KS7000


Model KS8000 posiada dodatkowo funkcję Supreme Motion, dzięki której obraz zachwyca swoją naturalną płynnością. Wyjątkowa technologia odświeżania i podświetlania obrazu zapewnia emocje na najwyższym poziomie, gwarantując akcję bez żadnych zacięć. Dzięki zastosowanym technologiom optymalizacji obrazu KS8000 może pochwalić się PQI (Picture Quality Index) o współczynniku 2300, zaś model KS7000 – PQI 2100.

KS8000 i KS7000 zostały wyposażone w odświeżony Smart Hub, który stanowi jeden punkt dostępu do całej rozrywki i wszystkich funkcji telewizora. Co ważne, można nim zarządzać za pomocą jednego pilota Samsung Smart Control. Dzięki temu użytkownicy mogą szybciej i łatwiej dotrzeć do ulubionych filmów na żądanie, aplikacji, gier, a także wszystkich najważniejszych funkcji telewizora zgromadzonych w jednym miejscu. Za pomocą aplikacji Samsung Smart View lub funkcji QuickConnect mogą też łatwo połączyć z telewizorem swój smartfon lub tablet i w prosty sposób przesyłać treści na ekran TV i odtwarzać na nim filmy, zdjęcia i muzykę z innych urządzeń.

KS8000


Model KS8000 i KS7000 wyróżnia unikalny Design 360, który sprawia, że telewizory z każdej strony prezentują się zjawiskowo. Projektantom Samsung udało się zminimalizować grubość ekranu, dzięki czemu jest on niewiarygodnie smukły, co nadaje całej konstrukcji dużą lekkość. W połączeniu z tylnym panelem bez śladów łączeń urządzenia prezentują się spektakularnie. Model KS8000 wyróżnia brak ramki, elegancki metalowy kontur i srebrna podstawa przypominająca kształtem literę Y, co sprawia, że urządzenie wygląda jakby unosiło się w powietrzu.

KS8000


Oba modele są dostępne w kilku wersjach o różnych przekątnych: KS8000 – 49, 55, 65 i 75 cali, KS7000 – 49, 55, 60 i 65 cali. Aktualnie w sklepach spotkać można model KS7000 60 cali w cenie 8 299 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...