reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy telewizor Sony Bravia 8K w przedsprzedaży

dodano: 2021-05-05 14:47
autor: Jan Borejko | źródło: Sony

telewizor Sony Bravia XR Z9J 2021 360px.jpg Telewizor LED 8K Bravia XR Master Series Z9J firmy Sony jest już dostępny w przedsprzedaży. Nowy topowy model Sony 8K w 85-calowej wersji ma zostać dostarczony w maju. Jaka będzie cena?

Sony
telewizor Sony Bravia XR Z9J 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do technicznych najważniejszych cech telewizora premium od Sony uzupełniającego gamę produktów należy procesor Cognitive Processor XR. Sony reklamuje to, naśladując sposób, w jaki ludzie widzą i słyszą. Funkcje takie jak XR Triluminos Pro, XR Contrast Booster i XR 8K upscaling, wraz z precyzją pełnego panelu LED, powinny zapewnić bogate czarne odcienie, realistyczne obrazy 8K i intensywną jasność.

Technologia XR Motion Clarity zapewnia płynne, jasne i wyraźne obrazy w pełnych akcji scenach. Z kolei technologia X-Wide Angle zapewnia żywe i autentyczne kolory pod „każdym kątem widzenia”. Tak zwana akustyczna technologia multi-audio ma zapewnić kinowy dźwięk przestrzenny.

Według producenta, preinstalowana na wszystkich urządzeniach Bravia XR usługa Bravia Core, dzięki współpracy z Sony Pictures Entertainment, oferuje bogatą kolekcję filmów, wybór aktualnych tytułów premium oraz popularne klasyki SPE. Oferta różni się w zależności od modelu.

Szybki dostęp do dużej liczby treści, usług i urządzeń powinien być możliwy za pośrednictwem Google TV, zintegrowanego Asystenta Google, Apple AirPlay 2 i Homekit, a także kompatybilność z Alexą. Urządzenia są kompatybilne z funkcjami HDMI 2.1 i obsługują Dolby Vision HDR i Dolby Atmos.

Telewizor 8K Bravia XR Master Series Z9J  z trójstronną podstawą i minimalistycznym jednopłytkowym designem powinien emanować naturalną elegancją. W trybie kalibracji Netflix, odtwarzanie treści Netflix w jakości studyjnej jest włączone i Imax Enhanced DTS8. Funkcją kalibracji jest Calman Ready, która obiecuje dokonanie precyzyjnych regulacji, które nie byłyby możliwe w konwencjonalny sposób.

Miłośnicy gier również będą zachwyceni możliwościami telewizora Sony Z9J: dzięki obsłudze funkcji HDMI 2.1, takich jak 4K / 120 fps, VRR i ALLM, umożliwia płynne i szybkie wyświetlanie gier po podłączeniu do konsoli najnowszej generacji.

W wersji 85-calowej nowy telewizor Sony XR-85Z9J z serii Bravia XR Master Z9J będzie kosztował 9 999 euro (45 703 zł).

Można go zamówić w przedsprzedaży w Niemczech na stronie www.sony.de - dostawa prawdopodobnie nastąpi w maju. 75-calowy model tego telewizora Sony 8K będzie można zamawiać w przedsprzedaży od czerwca - będzie dostępny od lipca.

Źródło: flatpanelshd.com  prad.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...