reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świętuj 18. urodziny Konferencji KIKE

dodano: 2016-04-15 13:35 | aktualizacja: 2016-04-18 10:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Konferencja KIKE

Konferencja KIKE Wiosenna edycja Konferencji KIKE to okazja do świętowania, ponieważ ta edycja oznacza wejście w pełnoletność. W związku z tym, jej organizator przygotował urodzinową niespodziankę. Między 18 a 20 kwietnia br. każdy będzie mógł nabyć wejściówkę na największe wydarzenie dla lokalnych ISP w niższej cenie. Przygotowano specjalny, urodzinowy kod rabatowy uprawniający do zniżki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.Wejdź na stronę: Rejestracja Konferencja KIKE
Wpisz kod rabatowy: #KIKE18
 

Dlaczego warto wziąć udział Konferencji KIKE?

Dwa dni warsztatów, prelekcji, paneli dyskusyjnych, ponad 600 uczestników, 60 prelegentów, liczne konkursy, zabawy, a wieczorem grill party w amerykańskim stylu. Tak zapowiada się osiemnasta edycja.
XVIII Konferencja KIKE to również agenda na najwyższym poziomie. Ponad 34 godziny wykładów, warsztatów oraz paneli wygłoszone przez specjalistów z całej Polski.

Pierwszego dnia konferencji Łukasz Bazański oraz Ewelina Grabiec, z kancelarii prawnej itBLegal, poprowadzą panel poświęcony nowelizacji ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Eugeniusz Gaca, Przewodniczący Sekcji Operatorów Telekomunikacyjnych Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, razem z zaproszonymi gośćmi będzie dyskutował o warunkach pierwszego naboru POPC oraz o rządowych planach wspierania inwestycji szerokopasmowych. Robert Woźny, od lat 90. związany z rynkiem operatorów telekomunikacyjnych, opowie o wirtualizacji urządzeń sieciowych – vMX i vSRX w sieci ISP na przykładzie małego hostingu. Piotr Wiąckiewicz i Małgorzata Kuczyńska, specjaliści od funduszy europejskich, poprowadzą warsztaty z rozliczania projektów realizowanych w ramach 1.1 POPC.

Drugiego dnia wystąpi Monika Zwierz, doświadczona menadżer, która zaprezentuje metody budowania relacji z klientami. Piotr Marciniak, wiceprezes KIKE, poprowadzi panel GRAP „Dlaczego wsparcie organizacji branżowych jest kluczowe dla działalności każdej firmy i rynku?” Warto również zwrócić uwagę na panel GRTV, podczas którego wystąpi Andrzej Owczarek, Członek Zarządu Grupy Multiplay. Jest to panel dyskusyjny zaadresowany do ISP zainteresowanych telewizją, jak i dla przedstawicieli kablówek.

Konferencji towarzyszyć będą liczne konkursy, pokazy sprzętu, a wieczorem odbędzie się pełne niezapomnianych atrakcji Grill Party w amerykańskim stylu.

Już wkrótce na stronie internetowej konferencji będzie można poznać szczegóły dotyczące wieczornych atrakcji, dlatego zachęcamy do śledzenia wpisów na STRONIE KIKE.

Konferencja KIKE
24-25 maja w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej

Serdecznie zapraszamy!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...