reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: „Rozmowy kontrolowane” z Królikowskim

dodano: 2016-05-14 20:21 | aktualizacja: 2016-05-14 22:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Rozmowy kontrolowane” Rudy W sobotę, 14 maja br. o godzinie 22:00 w telewizji TTV wyemitowany zostanie dziesiąty odcinek programu „Rozmowy kontrolowane”. Tym razem krnąbrny Rudy będzie przeprowadzał casting na warszawskim placu Zbawiciela. A do windy wyśle doświadczonych agentów. Gośćmi odcinka będą Antoni Królikowski i Tomasz Oświecimski, uczestnicy programu „Agent - gwiazdy”, który można oglądać w TVN i ITVN (TVN International) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy z nich, Antoni Królikowski, utknie w windzie w drodze na casting do kolejnej roli w filmie. Zaś Tomasz Oświeciński ugrzęźnie na dobre, spiesząc na nagranie reklamy. - Jeśli lubicie zdrowo się pośmiać nie możecie przeoczyć tego odcinka. To jedyna okazja, by zobaczyć agentów jak płaczą, tulą się, mdleją, tańczą i w końcu biją współpasażerów... - zachęca nadawca.

Antoni Królikowski w programie „Rozmowy kontrolowane”, foto: TVN

Rudy w programie „Rozmowy kontrolowane”, foto: TVN

Gwiazdy TTV: Przemysław Kossakowski, Dominik Strzelec, Rafał Betlejewski, „Rudy”, Karolina Gilon i Paulina Marciniak, foto: TVN

Przemysław Kossakowski, Karolina Gilon, „Rudy”, Paulina Marciniak, Dominik Strzelec, Lidka Kazen i Rafał Betlejewski na prezentacji wiosennej ramówki TTV, foto: Cezary Piwowarski


Czy warto się ubezpieczyć wsiadając do windy z Tomaszem Oświecińskim? Czy wspólna podróż widną z Antonim Królikowskim może być drogą po Oskara? Przekonamy się oglądając TTV.

„Rozmowy kontrolowane” - emisja w piątki o 22:00 w TTV (TTV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...