reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał o domu i ogrodzie zamiast TVN Meteo Active

dodano: 2016-07-18 12:01 | aktualizacja: 2016-07-18 12:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: press.pl/wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

HGTV W 2017 roku TVN Meteo Active ma zostać przekształcony w kanał o domu i ogrodzie. Miałby to być polski odpowiednik znanej w Stanach Zjednoczonych stacji HGTV (Home & Garden Television). Celem jest lepsze dostosowanie oferty programowej do potrzeb widzów. Robocza nazwa nowego kanału od TVN ma zawierać słowa „dom” i „ogród” lub ich angielskie odpowiedniki („home” i „garden”).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą HGTV jest Scripps Networks Interactive, właściciel Grupy TVN. Kilka dni wcześniej TVN opublikował komunikat, że Markus Tellenbach ustępuje z funkcji prezesa zarządu, a zastąpi go Jim Samples, szef Scripps Networks International. Jak wtedy informowano, głównymi zadaniami Jima miałyby być m.in. dalsza integracja TVN i Scripps oraz rozszerzenie oferty programów lifestyle. W związku z tym komunikatem od razu pojawiły się przypuszczenia, że nowy prezes TVN może oznaczać nowe kanały TVN.

Teraz media obiegła informacja, że TVN pracuje nad rebrandingiem kanału TVN Meteo Active. Przypomnijmy, że swego czasu Scripps planował wprowadzić do MUX 8 kanał Dom i Styl, jednak nie udało mu się uzyskać odpowiedniej koncesji.

TVN Meteo Active wystartował 16 kwietnia 2015 roku, zastępując TVN Meteo. Jest to kanał poświęcony aktywności fizycznej, programom o zdrowym trybie życia oraz pogodzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...