reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV HD w Orange. Czy będzie w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

dodano: 2016-08-04 17:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TTV

TTV Dorota Wellman Od 4 sierpnia 2016 roku ponad 800 tys. abonentów usługi telewizji Orange będzie miało dostęp do kanału TTV nadawanego w wysokiej rozdzielczości. Telewizja TTV będzie odbierana w usłudze IPTV na kanale 9, a w usłudze satelitarnej na pozycji 26. TTV HD zastąpi kanał dotychczas nadawany w rozdzielczości standardowej.

TTV HD Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4 sierpnia br. kanał TTV HD pojawił się na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13°E). Od razu załączono kodowanie charakterystyczne dla platformy Orange. Brak kodowania dla Cyfrowego Polsatu i nc+. Komunikat prasowy o dołączeniu TTV HD do Orange został nadesłany przez TVN Media i nie ma w nim mowy o dodaniu do nc+ czy Cyfrowego Polsatu.

Jak informuje nadawca, TTV jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską stacją telewizyjną, która od momentu powstania buduje swój wyjątkowy charakter na oryginalnych produkcjach własnych. Potencjał TTV to ramówka oparta na autorskich programach nadawanych w paśmie popołudniowym i wieczornym. Stację wyróżnia pasmo polskich premier emitowanych codziennie od 22:00.

Wizerunek kanału kreują charyzmatyczne osobowości znanych i lubianych przez widzów prowadzących. Wśród nich Przemek Kossakowski, zaskakujący swoimi kolejnymi programami - „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Nieoczywiste”. Rafał Betlejewski – performer, artysta i twórca akcji społecznych - „Betlejewski. Prowokacje” czy tropiący nierzetelnych fachowców w kraju i za granicą Dominik Strzelec w „Usterce”, a w duecie z Pauliną Marciniak wyszukujący zadziwiająco praktycznych gadżetów w programie „Testerzy”.

Do grona prowadzących jesienne nowości TTV dołączy jedna z najbardziej lubianych dziennikarek Dorota Wellman z programem „Anatomia Głupoty według Doroty Wellman”, w którym zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. Zawarte w nich przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z jej opinią. Znana dziennikarka poprowadzi jeszcze jeden program - „Dzień, w którym pojawiła się forsa”. Bohaterami tego reality-show będą rodziny, które nagle dostaną wysoką kwotę pieniędzy, a widzowie zobaczą, jak obdarowani wykorzystają tę szansę. Przez miesiąc uczestnikom będzie towarzyszyć kamera, a ich przewodnikiem po nowej rzeczywistości zostanie Dorota Wellman, która doradzi, jak rozdysponować gotówkę. Pojawi się też Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W Trasie” oraz z autorskich audycji w radiu Eska. W programie „Pierwszy raz za granicą” będzie sprawcą i czuwającym nad przebiegiem podróży uczestników, których wyekspediuje na pierwsze wakacje poza Polską. Z kolei znany mistrz kuchni „W 10 zadaniach specjalnych Michela Morana” udowodni, że z każdym zadaniem specjalnym można sobie poradzić i mieć z tego frajdę.

Wśród jesiennych nowości TTV zobaczymy Przemka Kossakowskiego w wyższym wymiarze inicjacji. Przejdzie niecodzienną metamorfozę fizyczną i psychiczną w nowym programie „Kossakowski. Być jak…”. Tym razem będzie się wcielał nie tylko fizycznie w osoby znane z pierwszych stron gazet.

W czwartkowe wieczory emitowana będzie polska wersja doskonale znanej przez widzów serii „Damy i Wieśniaczki”, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów na kilka dni zamienią się rolami i życiem.

Zobaczymy też nowe serie programów „Testerzy”, „Usterka” (z Irlandii), „Betlejewski. Prowokacje”, „Gogglebox. Przed telewizorem” i „DeFacto” z reporterskimi materiałami Karoliny Gilon.

Jak informuje nadawca, telewizja TTV niezmiennie utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w grupie komercyjnej 16-49 z rekordowym udziałem w lipcu w SHR 2,09%, odnotowując wzrost o 5,03% do analogicznego okresu ubiegłego roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...