Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczów LaLiga Santander w 2. kolejce: Athletic Bilbao – FC Barcelona. Polecamy transmisję Ligue 1 – 3. kolejce: AS Monaco (Kamil Glik) - Paris Saint- Germain (Krychowiak).
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17:35 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - 7. kolejka: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski;
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński, Tomasz Lipiński
20:00 Liga+ Extra
Prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski;
gość specjalny: Adam Marciniak;
goście: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski CANAL+ Sport (HD)
17:40 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - 7. kolejka: Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki;
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma
21:30 Liga+ Extra. Dogrywka;
Prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski;
gość specjalny: Adam Marciniak;
goście: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski CANAL+ Sport 2 (HD)
13:30 Golf: PGA European Tour – Made in Denmark, Dania: finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
14:25 Piłka nożna: Premier League - 3. kolejka: West Bromwich Albion - Middlesbrough
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
16:55 Piłka nożna: Premier League - 3. kolejka: Manchester City - West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
17:55 Piłka nożna: Jupiler Pro League – 5. kolejka: RSC Anderlecht – KAA Gent
Komentarz: Sebastian Chabiniak
20:10 Piłka nożna: LaLiga Santander - 2. kolejka: Athletic Bilbao – FC Barcelona
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała
22:10 Piłka nożna: LaLiga Santander - 2. kolejka: Villarreal CF – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports (HD)
13:00 studio – wyścig Formuła 1 Grand Prix Belgii
13:40 Wyścig: Formuła 1 Grand Prix Belgii
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
17:55 Piłka nożna: Serie A TIM - 2. kolejka: Inter Mediolan – US Palermo
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
20:40 Piłka nożna: Ligue 1 – 3. kolejka: AS Monaco - Paris Saint- Germain
Komentarz: Mateusz Święcicki, Stefan Białas
22:45 Piłka nożna: Serie A TIM - 2. kolejka: Cagliari Calcio – AS Roma (z odtworzenia - mecz o godz. 20:45)
Komentarz: Piotr Dumanowski, Radosław Majdan Eurosport 1 (HD)
11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Spa-Francorchamps
12:15 Wyścigi samochodowe: Blancpain Sprint Series - wyścig w Budapeszcie
20:40 Piłka nożna: Major League Soccer – 25. kolejka: New York Red Bulls – New England Revolution
22:40 Piłka nożna: Major League Soccer – 25. kolejka: Portland Timbers – Seattle Sounders Eurosport 2 (HD)
0:55 Piłka nożna: Major League Soccer – 25. kolejka: Philadelphia Union - Sporting Kansas City
11:30 Wyścigi samochodowe: Eurocup Formula Renault 2.0 - wyścig w Le Castellet
13:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Assen
14:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Assen
15:15 Piłka nożna: Bundesliga – 1. kolejka: wstęp do meczu
3:00 Boks: Gala: Robert Guerrero - David Emanuel Peralta nSport+ (HD)
14:30 Żużel: PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
Komentarz: Michał Łopaciński, Tobiasz Musielak, Studio: Krzysztof Cegielski,
Reporter: Łukasz Benz n 38 (HD)
12:30 Golf: European Tour: Made in Denmark w Fars: Finał
Orange Sport (SD)
13:55 Futsal: Turniej Fut5al Masters o puchar burmistrza Jelcza-Laskowic, mecz o miejsca 3. i 4.
16:55 Futsal: Turniej Fut5al Masters o puchar burmistrza Jelcza-Laskowic, finał Polsat Sport (HD)
8:30 Biatlon letni: Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: bieg na dochodzenie juniorek
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn
12:35 Biatlon letni: Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: bieg na dochodzenie juniorów
17:55 Piłka nożna: I liga – 6. kolejka: Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Komentarz: Grzegorz Michalewski - Waldemar Prusik
Reporter: Marcin Lepa Polsat Sport Extra (HD)
10:15 Biatlon letni: Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: bieg na dochodzenie mężczyzn