Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczów fazy grupowej Ligi Europy UEFA. Transmisje live z WTA World Tour Moskwa tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Celta Vigo – AFC Ajax
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Manchester United – Fenerbahce Stambuł
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2 (HD)
12:30 Golf: PGA European Tour – Portugal Masters, Vilamoura, Portugalia: I Runda
16:00 Golf: PGA European Tour – Portugal Masters, Vilamoura, Portugalia: I Runda
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Osmanlispor – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: KRC Genk – Athletic Club
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Piotr Domagała Eleven Sports (HD)
15:25 Tenis: ATP World Tour, Moskwa, Rosja: III Runda
18:55 Tenis: ATP World Tour, Moskwa, Rosja: III Runda
02:25 (śr/cz) Futbol amerykański: Liga NFL: Green Bay Packers – Chicago Bears Eurosport 1 (HD)
14:00 Kolarstwo szosowe: Abu Dhabi Tour: Etap 1
15:00 Tenis: WTA World Tour, Luksemburg: 1/4 Finału
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Inter Mediolan – Southampton FC
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: AS Roma – Austria Wiedeń Eurosport 2 (HD)
13:00 Tenis: WTA World Tour, Luksemburg: 1/4 Finału
18:00 Tenis: WTA World Tour, Luksemburg: 1/4 Finału nSport+ (HD)
nSport+
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FC Slovan Liberec – ACF Fiorentina
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: SK Rapid Wiedeń – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Bartosz Gleń – Filip Surma n 38 (HD)
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Multiliga
Komentarz: Wojciech Zawioła, Grzegorz Milko
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Multiliga
Komentarz: Piotr Karpiński, Adam Westfal, Michał Kornacki Polsat Sport (HD)
10:20 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata: Volero Zurich – Vakifbank Stambuł
21:00 Siatkówka Mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: Trentino Volley – Personal Bolivar
23:50 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: Sada Cruzerio – Zenit Kazan Polsat Sport Extra (HD)
18:50 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: Tala’ea El-Geish – Taichung Bank
20:05 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroleague: Maccabi Fox Tel Aviv – Real Madryt Polsat Sport News (SD)
18:50 Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata: Tala’ea El-Geish – Taichung Bank
01:00 (śr/cz) Wyścigi motocyklowe: Moto 3, Grand Prix Australii: I Sesja treningowa
01:55 (śr/cz) Wyścigi motocyklowe: Moto GP, Grand Prix Australii: I Sesja treningowa
02:55 (śr/cz) Wyścigi motocyklowe: Moto 2, Grand Prix Australii: I Sesja treningowa TVP Sport (HD)
12:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa, Rosja: 1/4 Finału
14:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa, Rosja: 1/4 Finału
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FK Krasnodar – FC Schalke 04
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FSV Mainz 04 – RSC Anderlecht
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.