reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przyznano Złote i Kryształowe Anteny

dodano: 2017-03-29 14:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MM Conferences

Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się 28 marca 2017 roku o godz. 19 w Hotelu Sheraton, w Warszawie. Podczas Wielkiej Gali nagrody przyznano w 8 kategoriach za osiągnięcia dokonane w ubiegłym roku. Przedstawiamy Państwu Laureatów tegorocznego konkursu.

MMC XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów 2017


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Złote Anteny Świata Telekomunikacji w poszczególnych kategoriach otrzymali:
  • Człowiek Roku – Jorgen Bang-Jensen, Prezes Zarządu P4 – za konsekwentne działania, prowadzące do coraz większego udziału sieci Play w polskim rynku telekomunikacyjnym. Ponadto, za stabilne działanie Zarządu oraz politykę względem klienta, co znajduje odzwierciedlenie w coraz większej liczbie abonentów sieci.
  • Firma Roku – Orange Polska S.A. – za wielowymiarową kampanię i usługę Orange Światłowód. Firma Orange Polska wykazuje się stałym zaangażowaniem w realizację Agendy Cyfrowej i współpracę z administracją rządową, co przyczynia się do zaspokajania zapotrzebowania na internet szerokopasmowy na szeroką skalę.
  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – UPC Polska za THINK BIG – THINK BIG stał się przepustką do globalnego rozwoju dla wielu małych firm i startupów. Uczestnicy nawiązują nowe kontakty, przyciągają uwagę inwestorów i najważniejszych mediów, śledzących biznesowe trendy. THINK BIG nie tylko inspiruje, ale też realnie wspiera przedsiębiorców w odważnym myśleniu o swoim biznesie.
 
Kryształowe Anteny Świata Mediów w poszczególnych kategoriach otrzymali:
  • Firma Roku – G2A – za kompleksowe działania, prowadzące do budowania najszybciej rozwijającej się platformy sprzedażowej gier komputerowych na świecie. Dzięki stworzeniu ekosystemu nowoczesnych usług, liczba klientów firmy stale wzrasta. Miesięcznie odbywa się na niej ponad 1 milion transakcji, a kwartalnie platformę odwiedza ponad 70 milionów użytkowników.
  • Człowiek Roku – Ewa Minge  – za odważne i konsekwentne wdrażanie wysokich standardów w komunikowaniu się ludzi w sferze publicznej oraz za niesienie pomocy osobom chorym i potrzebującym, z wykorzystaniem mediów. Ewa Minge stanowi autorytet na rynku medialnym w skutecznym i przejrzystym przekazie tematów o dużej wrażliwości społecznej.
  • Program Informacyjny Roku –  „Fakty” emitowane przez TVN – za profesjonalny i obiektywny przekaz informacji, dzięki któremu Fakty stały się najchętniej oglądanym programem informacyjnym w kraju. Fakty codziennie dostarczają rzetelnej i szerokiej informacji z Polski i ze Świata, okraszonej komentarzem szanowanych dziennikarzy i ekspertów. Laureat tej kategorii został wybrany przez internautów za pomocą ankiety przeprowadzonej na portalu Wirtualna Polska.
 
Lider Nowych Mediów:
  • Bloger Roku – Blog Spider’s Web, Przemysław Pająk – Za prowadzenie serwisu, będącego opiniotwórczym źródłem informacji oraz analiz na temat rynku technologii. Blog charakteryzuje się niezwykłą jakością, a także tekstami opartymi na opinii oraz wiedzy. Tworzy nową jakość w obszarze polskiej blogosfery. Laureat tej kategorii wyłoniony został w głosowaniu internetowym, które miało miejsce na portalu Wirtualna Polska.
  • Youtuber Roku – Abstrachuje (Robert Pasut, Rafał Masny, Czarek Jóźwik) – za prowadzenie kanału, który od lat należy do liderów nowych mediów w Polsce. Każda produkcja to pewny sukces. Nieprzygotowani, którego są producentami, to ostatni hit internetu. Abstrachuje to nie talent do wyczuwania nowych mediów, to talent do ich kreowania. Laureat tej kategorii wyłoniony został w głosowaniu internetowym, które miało miejsce na portalu Wirtualna Polska.

W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele centralnej administracji publicznej, regulatora oraz top managementu branży telekomunikacyjnej i mediów. Galę poprowadził Marcin Prokop, a gościem specjalnym był Jacek Stachursky.

Partnerzy Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów:
Asseco, Atos, Atende, Emitel, Balthazar, G2A, Attis Broker, Wirtualna Polska
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...