reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miłosne podróże do Nowego Jorku w Stopklatce TV

dodano: 2017-05-25 15:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka/satkurier.pl

Stopklatka TV od 14.04.2017 Nowy Jork - stolica świata, centrum finansowe, kulturalne i modowe. Miasto, które nigdy nie zasypia oraz miłość, która się w nim codziennie budzi... W czerwcu br. Stopklatka TV zaprezentuje cykl filmów, w których miłość i Nowy Jork odgrywają główne role. Emitowane będą one w piątkowe wieczory o godzinie 20:00. W ramach cyklu widzowie zobaczą takie produkcje jak „2 dni w Nowym Jorku”, „Kochankowie”, „Zakochany Nowy Jork”, „Niania w Nowym Jorku” i „Zeszłej nocy” (emisja także w kanale Filmbox Premium).

Stopklatka TV wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cykl rozpocznie komedia „2 dni w Nowym Jorku” (emisja w piątek, 2 czerwca br. o 20:00) z Julie Delpy, która wyreżyserowała film oraz zagrała w nim jedną z głównych ról - francuską artystkę Marion, mieszkającą ze swoim amerykańskim chłopakiem na Manhattanie. Na jej wernisaż przyjeżdża rodzina z Francji - ekscentryczny ojciec oraz młodsza siostra. Kobieta stara się zapanować nad zwariowaną rodziną. Nie jest to jednak łatwe - różnice kulturowe okazują się przyczyną wielu komicznych sytuacji. Film przez krytyków jest porównywany do najlepszych komedii Woody'ego Allena.

W kolejny piątkowy wieczór Stopklatka TV pokaże melodramat „Kochankowie” (emisja w piątek, 9 czerwca br. o 20:00) z Gwyneth Paltrow i Joaquinem Phoenix. Nowy Jork jest tutaj tłem dla wielu emocjonujących wydarzeń. To pełen namiętności film, opowiadający o trudnym wyborze między dwiema kobietami, jakiego musi dokonać Leonard - młody człowiek z burzliwą przeszłością. Sandra to piękna córka bogatego biznesmena, w której zakochani są rodzice chłopaka. Michelle jest zaś tajemniczą i pociągającą sąsiadką Leonarda, żyjącą na krawędzi. Czy mężczyzna wybierze bezpieczeństwo i stabilizację, a może odważy się podjąć ryzyko?
 
Vinessa Shaw, Joaquin Phoenix i Gwyneth Paltrow w filmie „Kochankowie”, foto: Stopklatka
Vinessa Shaw, Joaquin Phoenix i Gwyneth Paltrow w filmie „Kochankowie”, foto: Stopklatka
Scarlett Johansson w filmie „Niania w Nowym Jorku”, foto: K.C. Bailey/The Weinstein Company, LLC
Scarlett Johansson w filmie „Niania w Nowym Jorku”, foto: K.C. Bailey/The Weinstein Company, LLC
Scarlett Johansson w filmie „Niania w Nowym Jorku”, foto: Stopklatka
Scarlett Johansson w filmie „Niania w Nowym Jorku”, foto: Stopklatka
Scarlett Johansson i Chris Evans w filmie „Niania w Nowym Jorku”, foto: K.C. Bailey/The Weinstein Company, LLC
Scarlett Johansson i Chris Evans w filmie „Niania w Nowym Jorku”, foto: K.C. Bailey/The Weinstein Company, LLC
Keira Knightley w filmie „Zeszłej nocy”, foto: Stopklatka
Keira Knightley w filmie „Zeszłej nocy”, foto: Stopklatka
Julie Delpy w filmie „2 dni w Nowym Jorku”, foto: Stopklatka
Julie Delpy w filmie „2 dni w Nowym Jorku”, foto: Stopklatka
Bohaterowie filmu „Zakochany Nowy Jork”, foto: Stopklatka
Bohaterowie filmu „Zakochany Nowy Jork”, foto: Stopklatka


W długi czerwcowy weekend stacja proponuje „Zakochany Nowy Jork” (emisja w piątek, 16 czerwca br. o 20:00) - melodramat z plejadą gwiazd Hollywood. Wystąpili w nim: Orlando Bloom, Christina Ricci, Shia LaBeouf, Natalie Portman, Andy Garcia, Bradley Cooper oraz Hayden Christensen. Film przedstawia dwanaście pozornie niezwiązanych ze sobą opowieści o miłości, które są tak różnorodne, jak dzielnice tego najludniejszego miasta Stanów Zjednoczonych. Historie przeplatają się ze sobą, zaskakując i elektryzując odbiorcę. A wszystko dzieje się w zachwycającej scenerii romantycznego Nowego Jorku.

Następnie zobaczyć będzie można, jak Scarlett Johansson wciela się w opiekunkę 5-letniego chłopca w filmie „Niania w Nowym Jorku” (emisja w piątek, 23 czerwca br. o 20:00). 21-letnia Annie jest zdolną studentką college'u, która w wakacje musi zdobyć pracę i rozpocząć samodzielne życie. Dziewczyna nie może jednak poradzić sobie ze znalezieniem odpowiedniego zajęcia. Pewnego dnia spotyka Grayera - chłopca z bogatej rodziny, którego matka proponuje Annie posadę niani. Zadanie okazuje się jednak być trudniejsze niż z początku się wydawało i bohaterka wpada w sam środek problemów rodziny podopiecznego. Co więcej, wdaje się w romans z przystojnym sąsiadem swoich pracodawców. Zjawiskowej Scarlett Johansson partneruje w filmie Chris Evans. Przy takim duecie miłość jest gwarantowana.

W ostatni piątek czerwca br. Stopklatka TV zaprasza na film „Zeszłej nocy” (emisja w piątek, 30 czerwca br. o 20:00) - intymną historię miłosną z Keirą Knightley, Evą Mendes, Samem Worthingtonem oraz Guillaumem Canetem. To opowieść o mieszkającym w Nowym Jorku młodym i zamożnym małżeństwie, które zostaje wystawione na próbę swoich uczuć. Kiedy Michael wyjeżdża w podróż służbową z Laurą, piękną koleżanką z pracy, Joanna przypadkowo spotyka Alexa - swoją dawną miłość. Czy dadzą się ponieść chwili, wiedząc że jej konsekwencje mogą na zawsze zmienić ich wspólne życie? To historia, która intryguje i wciąga, wprowadzając widza w zmysłowy nastrój.

Miłosne podróże do Nowego Jorku - emisja w piątki (od 2 czerwca 2017 roku) o 20:00 w kanale Stopklatka TV (Stopklatka TV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...