reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ruszyły zdjęcia do serialu „Śleboda”

dodano: 2024-05-09 10:14
autor: Jan Borejko | źródło: SkyShowtime

SkyShowtime Original Na Podhalu ruszyły zdjęcia do pierwszej w Polsce produkcji realizowanej na zamówienie serwisu SkyShowtime. Serial „Śleboda” jest adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu „Śleboda” wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.

​​​​​​​Piotr Pacek, Maria Dębska, Maciej Musiał, fot. B. Mrozowski
Śleboba SkyShowtime ​​​​​​​Piotr Pacek Maria Dębska Maciej Musiał fot. B. Mrozowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kto gra w serialu „Śleboda”?

6-odcinkowy serial SkyShowtime Original „Śleboda” będzie bazował na 1. części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Za reżyserię odpowiada Michał Gazda wspólnie z Bartoszem Blaschke. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz.

W roli głównej zobaczymy Marię Dębską w roli Anki Serafin, wykładowczyni uniwersyteckiej. Maciej Musiał zagra dziennikarza Sebastiana Strzygonia, a Piotr Pacek pojawi się jako Jędrek Chowaniec - lokalny policjant. Kolejni członkowie obsady zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.
 
Maciej Musiał jako Sebastian Strzygoń w serialu „Śleboda”, fot. B. Mrozowski
Maria Dębska w roli Anki Serafin w serialu „Śleboda”, fot. B. Mrozowski

Jaka jest fabuła serialu „Śleboda”?

Serial opowie historię młodej antropolożki z Krakowa (Maria Dębska), która w poszukiwaniu siebie ucieka w góry i przypadkowo odkrywa zwłoki. Anka szybko zostaje wplątana w rozwiązanie zagadki morderstwa, a jej losy nierozerwalnie splatają się z Sebastianem (Maciej Musiał), zuchwałym dziennikarzem szukającym sensacji, oraz Jędrkiem (Piotr Pacek), lokalnym policjantem, z którym mieli się ku sobie jako nastolatkowie.
 

- Jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść na ekran tę porywającą powieść. Wraz z Marią Dębską, Maciejem Musiałem i Piotrem Packiem na czele obsady, nie możemy się doczekać, jak w nadchodzących miesiącach serial nabierze kształtu. Oryginalne seriale, takie jak „Śleboda”, reprezentują nasze nieustające zaangażowanie w dostarczanie naszym widzom lokalnej rozrywki, produkowanej przez lokalnych twórców i z udziałem lokalnych gwiazd - powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

Miesięczna cena subskrypcji SkyShowtime za plan Standard z reklamami wynosi 19,99 zł, a za plan Standard Plus bez reklam 24,99 zł. SkyShowtime jest dostępny poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV i Samsung oraz bezpośrednio na stronie: skyshowtime.com.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...