reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Krwawe czwartki” na kanale Polsat Viasat History HD

dodano: 2017-07-03 11:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: Polsat Viasat History

„Krwawe czwartki” Polsat Viasat History „Krwawe czwartki” to pasmo, które pozwoli spojrzeć na dawne zbrodnie z nowej perspektywy, zanurzyć się w mrocznym świecie zabójców i poznać mrożące krew w żyłach wydarzenia, które przeszły do historii. Programy próbują połączyć wiedzę historyczną z najnowszymi technikami kryminologicznymi i opiniami ekspertów.

„Krwawe czwartki” Polsat Viasat History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pasmo startuje 6 lipca i będzie nadawane w każdy czwartek od godziny 21:00 do 24:00. Jego emisja potrwa do 27 lipca. Jednak na tym nie kończy się seria mrocznych historii oferowanych przez Polsat Viasat History HD - finał „Krwawych czwartków” to jednocześnie premiera pierwszego sezonu serialu Morderstwa w cieniu korony, który będzie można oglądać do 31 sierpnia, w każdy czwartek o godzinie 22:00.

W ramach pasma „Krwawe czwartki” kanał Polsat Viasat History oferuje widzom trzy seriale: o godzinie 21:00 Medycyna sądowa w pogoni za kryminalistami, o godz. 22.00 Tajemnice średniowiecznych morderstw oraz o godzinie 23:00 Na tropie zbrodni. Każdy z nich przybliży widzom nie tylko historię najbardziej tajemniczych morderstw, ale również odkryje kulisy technik medycyny sądowej oraz tajniki pracy ekspertów z dziedziny kryminalistyki.

Medycyna sądowa w pogoni za kryminalistami to serial dokumentalny, w którym pod lupę trafia jedna z najbardziej fascynujących dziedzin nauki. Doktor Gabriel Weston podda wnikliwej analizie historię medycyny sądowej, pokazując, jak na przestrzeni kolejnych dekad nowatorskie technologie pomagały rozwiązać najbardziej skomplikowane kryminalne zagadki. Przyjrzymy się, w jaki sposób wykorzystuje się DNA do rekonstrukcji twarzy mordercy oraz w jaki sposób analiza włosa może ujawnić miejsce zamieszkania ofiary.
 

Dzięki serialowi Tajemnice średniowiecznych morderstw widzowie przeniosą się w fascynującą podroż w czasie do epoki średniowiecza. Wykorzystując rekonstrukcję wydarzeń sprzed setek lat, eksperci stosujący techniki medycyny sądowej postarają się przybliżyć prawdę na temat brutalnych zbrodni sprzed wieków, które do dziś są pełne zagadek.

Prezenter Nicholas Day w fabularyzowanym programie dokumentalnym Na tropie zbrodni wprowadzi widzów w ponury świat brutalnych zabójców. Śledząc wysiłki pierwszych ekspertów w dziedzinie kryminalistyki i medycyny sądowej, odkryjemy najbardziej szokujące i zaskakujące przypadki morderstw w historii.

Lipcowe pasmo ma swój finał 27 dnia miesiąca, wtedy też swoją premierę będzie miał nowy serial Morderstwa w cieniu korony, ukazujący prowadzone współczesnymi metodami śledztwa w sprawach dotyczących dawnych morderstw na członkach rodzin królewskich Rosji, Niemiec, Kenii i Wielkiej Brytanii.

„Krwawe czwartki” – od czwartku 6 lipca od 21:00 do 24:00 na kanale Polsat Viasat History HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...