reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Między nami, misiami” 3 w Cartoon Network

dodano: 2017-07-20 19:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Cartoon Network „Między nami, misiami” Cartoon Network zaprasza na premierę trzeciego sezonu serialu „Między nami, misiami” („We Bare Bears”). Trzy urocze misie odkrywają, jak wygląda życie w świecie ludzi. W trzecim sezonie bohaterów czeka m.in. wizyta na oddziale ratunkowym, a Grizz dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Premiera nowych odcinków serialu „Między nami, misiami” odbędzie się w poniedziałek, 24 lipca br. o godzinie 15:35 na antenie Cartoon Network (więcej tutaj).

Cartoon Network „Między nami, misiami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grizz, Panda i Lodomir każdego dnia uczą się w świecie ludzi czegoś nowego. W trzecim sezonie serialu bohaterowie odwiedzą m.in. oddział ratunkowy. Zawiozą tam Charliego, który skaleczy się w nogę, gdy będzie próbował wyregulować misiom antenę satelitarną. Wizyta w szpitalu okaże się dla nich kolejnym niezwykłym doświadczeniem.

W nowych odcinkach Grizz stanie przed szansą zdobycia wielkiej sławy - dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Niestety, czeka go duże rozczarowanie, bo udział w nagraniach będzie wyglądał zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażał. Z kolei Panda postanowi namalować podobiznę Charliego i podaruje obraz sportretowanemu. Niestety, niedługo potem okaże się, że miś ma szansę zaprezentować swoje dzieło szerokiej publiczności, ale wcześniej musi odzyskać portret. Czy mu się to uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy w kolejnych odcinkach serialu „Między nami, misiami”.

Nowe przygody Grizza, Pandy i Lodomira będzie można oglądać od poniedziałku, 24 lipca br. na antenie Cartoon Network.

„Między nami, misiami” - sezon 3., emisja od poniedziałku do piątku (od 24 lipca 2017 roku) o 15:35 w Cartoon Network (Cartoon Network HD). Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze sezony tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...