reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kabel eins z treściami 4K poprzez HbbTV

dodano: 2017-08-03 09:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ProSiebenSat.1

Abenteuer Leben am Sonntag Niemiecki nadawca ProSiebenSat.1 po raz pierwszy w historii udostępni dla swoich widzów treści w rozdzielczości 4K - poprzez aplikację HbbTV. W dniach 6 i 13 sierpnia na kabel eins, pod czerwonym przyciskiem, będzie można obejrzeć w 4K dwa odcinki serii „Abenteuer Leben am Sonntag”.

kabel eins red button HbbTV czerwony przycisk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas emisji wybranych odcinków „Abenteuer Leben am Sonntag” w kabel eins równolegle nadawana będzie wersja w rozdzielczości 4K - po wciśnięciu czerwonego przycisku, dzięki HbbTV. Aby ją oglądać, niezbędny będzie telewizor 4K z HbbTV, podłączony do Internetu.

6 sierpnia o godz. 22:15 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek „Abenteuer Leben am Sonntag” w 4K. Widzowie zostaną zabrani do parku wodnego Siam Park na południu Teneryfy, nawiązującego swą stylistyką do architektury Tajlandii. Tydzień później w „Abenteuer Leben am Sonntag” zaprezentowany zostanie park rozrywki AREA 47 w Austrii. Treści 4K będą potem dostępne w ramach VOD.

Według badań gfu, sprzedaż urządzeń obsługujących 4K w 2016 roku w porównaniu z 2015 rokiem wzrosła o 107 proc. - czyli dwukrotnie, co wyraźnie pokazuje, że technologia ta jest coraz bardziej powszechna.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama