reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kabel eins z treściami 4K poprzez HbbTV

dodano: 2017-08-03 09:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ProSiebenSat.1

Abenteuer Leben am Sonntag Niemiecki nadawca ProSiebenSat.1 po raz pierwszy w historii udostępni dla swoich widzów treści w rozdzielczości 4K - poprzez aplikację HbbTV. W dniach 6 i 13 sierpnia na kabel eins, pod czerwonym przyciskiem, będzie można obejrzeć w 4K dwa odcinki serii „Abenteuer Leben am Sonntag”.

kabel eins red button HbbTV czerwony przycisk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas emisji wybranych odcinków „Abenteuer Leben am Sonntag” w kabel eins równolegle nadawana będzie wersja w rozdzielczości 4K - po wciśnięciu czerwonego przycisku, dzięki HbbTV. Aby ją oglądać, niezbędny będzie telewizor 4K z HbbTV, podłączony do Internetu.

6 sierpnia o godz. 22:15 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek „Abenteuer Leben am Sonntag” w 4K. Widzowie zostaną zabrani do parku wodnego Siam Park na południu Teneryfy, nawiązującego swą stylistyką do architektury Tajlandii. Tydzień później w „Abenteuer Leben am Sonntag” zaprezentowany zostanie park rozrywki AREA 47 w Austrii. Treści 4K będą potem dostępne w ramach VOD.

Według badań gfu, sprzedaż urządzeń obsługujących 4K w 2016 roku w porównaniu z 2015 rokiem wzrosła o 107 proc. - czyli dwukrotnie, co wyraźnie pokazuje, że technologia ta jest coraz bardziej powszechna.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HbbTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Wskaźnik SF-9002 HD Schwaiger

Wskaźnik sygnału z identyfikacją satelitów - producent Schwaiger - Niemcy....

940 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...
reklama