reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja TTV z rekordowym wynikiem w lipcu

dodano: 2017-08-04 19:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Jak poinformował nadawca, telewizja TTV zamknęła lipiec br. rekordowym wynikiem oglądalności w historii stacji (kanał nadaje od 2 stycznia 2012 roku - więcej tutaj), ze średnim udziałem 2,48 proc. SHR w grupie komercyjnej (16-49). Wśród przebojów kanału znalazły się takie programy jak „Damy i wieśniaczki.PL”, „Kossakowski. Być jak...”, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem” i „Express”.

TTV Michel Moran, Karolina Gilon, Jan Pirowski, Rafał Betlejewski, Dorota Wellman, Przemysław Kossakowski, Dominik Strzelec i Paulina Marciniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ten rok jest dla TTV wyjątkowy. Z miesiąca na miesiąc nasze programy zyskują coraz bardziej lojalnego widza i to jest dla mnie najcenniejsze.  Jesteśmy zadowoleni z osiągniętego rekordowego wyniku w lipcu 2017 roku, szczególnie, że od marca miesięczny wynik stacji stale utrzymuje się powyżej 2 proc., a wakacje rozpoczęliśmy rekordem dziennym 3,66 proc.  udziału w grupie komercyjnej 16-49, co pokazuje potencjał naszych propozycji programowych

- podsumowuje Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.


Najchętniej oglądanymi programami lipca br. w grupie komercyjnej w TTV były takie programy jak „Damy i wieśniaczki.PL” (6,51 proc.) (więcej tutaj), „Kossakowski. Być jak...” (6,20 proc.) (więcej tutaj), „Królowe życia” (5,92 proc.) (więcej tutaj), „Gogglebox. Przed telewizorem” (5,14 proc.) (więcej tutaj) i „Express” (4,75 proc.) (więcej tutaj) [dane za TVN].

- Telewizja TTV w 2017 roku obchodzi piąty rok istnienia na polskim rynku. Jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską stacją telewizyjną, która od momentu powstania buduje swój wyjątkowy charakter oparty na oryginalnych produkcjach własnych - czytamy w komunikacie.
 
Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV, foto: TVN
Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV, foto: TVN
v
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...