reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Festiwal weselnych przebojów” w Polsacie

dodano: 2017-08-17 20:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo” W piątek, 18 sierpnia br. Polsat transmitować będzie „Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo 2017”.

Polsat „Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Amfiteatrze w Mrągowie wystąpią m.in.:
gnieszka Hyży („Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w kanale Super Polsat), Elżbieta Romanowska („Grzeszki na widelcu” w kanałach Polsat 1 i Polsat Cafe; „Barwy szczęścia” w TVP2, TVP Polonia i TVP HD; „W rytmie serca” w telewizji Polsat; „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat 1, Polsat 2, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV), Paulina Ignasiak „Paulla”, Zespół Cygański „Siostry Matkowskie”, Exaited, Masters, Krzysztof Krawczyk i Wojciech Gąssowski.

W piątkowy wieczór nad jeziorem Czos zabrzmią weselne przeboje. Jak zapowiada nadawca, będzie nastrojowo, sentymentalnie, ale przede wszystkim nie zabraknie gorących, energetycznych tanecznych hitów. Wystąpią zespoły Dwa Plus Jeden i Bolter. Pierwszy zagra swój najpopularniejszy w karierze utwór „Windą do nieba”, a drugi niestarzejący się „Daj mi tę noc”.

Krzysztof Krawczyk, piosenkarz o charakterystycznym barytonowym głosie, od przeszło pół wieku lansuje wielkie przeboje. Jego kariera nie ma żadnych granic, przebył tysiące kilometrów w trasach koncertowych na świecie i w Europie. W Mrągowie wokalista zaśpiewa między innymi swój słynny „Parostatek”. Na scenie pojawi się również Paulina Ignasiak „Paulla”. W jej wykonaniu usłyszymy m.in. święcący triumfy w minionej dekadzie na „POPliście” RMF FM hit „Od dziś”.

Wojciech Gąssowski przypomni ponadczasowe „Gdzie się podziały tamte prywatki” oraz „Zielone wzgórza nad Soliną”, a Krystyna Giżowska przebój „Przeżyłam z tobą tyle lat”, piosenkę, której refren potrafi zanucić większość Polaków niezależnie od pokolenia. W piątkowy wieczór zaprezentują się również formacje: The Chance, Zespół Cygański „Siostry Matkowskie” i Zespół Weselny „Chorus”.

Żadne wesele nie może odbyć się również bez muzyki tanecznej, dlatego w Mrągowie usłyszymy absolutnie topowe zespoły tego gatunku. Weekend wykona przeboje „Ona tańczy dla mnie” i „Ślubne prezenty”, natomiast grupa Masters i jej lider Paweł Jasionowski zaśpiewają swój pierwszy hit w muzycznej karierze „Żono moja”.

Nie zabraknie także pierwszych formacji disco polo, czyli: Top One, Classic i Milano. Piosenki „Biały miś”, „Hej czy ty wiesz” czy „O tobie kochana” powstały ponad dwadzieścia lat temu. Czas działa jednak zdecydowanie na ich korzyść i na stałe wpisały się już do kanonu „utworów obowiązkowych” polskich wesel. Podczas koncertu usłyszymy też formacje: Tropic, Defis oraz Exaited.

W trakcie „Festiwalu weselnych przebojów - Mrągowo 2017” wykonawcy przypomną najpopularniejsze piosenki weselne, a prowadzący opowiedzą o zwyczajach panujących na polskich weselach. Wykonawca, którego utwór nowożeńcy najczęściej wybierają na pierwszy taniec zostanie uhonorowany nagrodą.

Publiczność zgromadzoną w amfiteatrze rozgrzewać będzie wodzirej Bartek Orzeł, a koncert poprowadzą: Elżbieta Romanowska - aktorka seriali „Barwy szczęścia” (emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj), „W rytmie serca” (wkrótce w Polsacie - więcej tutaj) i „Pierwsza miłość” (emisja w kanałach Polsat 1, Polsat 2, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj) oraz prowadząca program „Grzeszki na widelcu” (emisja w kanałach Polsat 1 i Polsat Cafe - więcej tutaj), a także prezenterka Polsatu Agnieszka Hyży oraz tancerz Rafał Maserak, których możemy oglądać w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, emitowanym w kanale Super Polsat (więcej tutaj).
 
Paulina Ignasiak „Paulla” podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Ignasiak „Paulla” podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: Cyfrowy Polsat
Agnieszka Hyży w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Agnieszka Hyży w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
„Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo”: Wśród wykonawców pojawią się Justyna Matkowska i Magdalena Matkowska, czyli Zespół Cygański „Siostry Matkowskie”, foto: Cyfrowy Polsat
„Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo”: Wśród wykonawców pojawią się Justyna Matkowska i Magdalena Matkowska, czyli Zespół Cygański „Siostry Matkowskie”, foto: Cyfrowy Polsat


„Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017” - transmisja w piątek, 18 sierpnia 2017 roku o 20:05 w telewizji Polsat (Polsat HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...