reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dżentelmeni i wieśniacy” od 31.08 na antenie TTV

dodano: 2017-08-30 22:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Dżentelmeni i wieśniacy” Po programie „Damy i wieśniaczki.PL” telewizja TTV wprowadza na swoją antenę kolejny format w tym klimacie. W czwartek, 31 sierpnia br. o godzinie 22:30 kanał wyemituje pierwszy odcinek widowiska „Dżentelmeni i wieśniacy”. Bohaterami premierowej odsłony programu będą Robert z wioski Buczyniec i Michał z Warszawy.

TTV „Dżentelmeni i wieśniacy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Po sukcesie „Dam i wieśniaczek.PL” jesienią w TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie. Przekonamy się, że nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem - zapowiada nadawca.

W nowej serii „Dżentelmeni i wieśniacy" męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na... furmankę czy ciągnik? Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze? Formuła znana widzom z programu „Damy i wieśniaczki.PL” pozostaje ta sama. W programie „Dżentelmeni i wieśniacy” dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku? Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.
 
Bohater programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohater programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohaterowie programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohaterowie programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohaterowie programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohaterowie programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohaterowie programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
Bohaterowie programu „Dżentelmeni i wieśniacy”, foto: TVN
„Dżentelmeni i wieśniacy” w TTV, foto: TVN
„Dżentelmeni i wieśniacy” w TTV, foto: TVN


W pierwszym odcinku poznamy Michała, który z natury jest łowcą i liderem. Prowadzi agencję modelek w Warszawie. Dodatkowo zarządza międzynarodową firmą transportową. Spełnia się również jako model. Piękne kobiety, szybkie samochody, dalekie podróże, polowania i drogie gadżety to dla niego standard. Jak kierujący na co dzień ludźmi dżentelmen, podporządkuje się nielogicznym poleceniom? Czy mężczyzna, którego pasją są polowania, zabije gołymi rękami zwierzę? Czy niespodzianka w miejskim stylu, zyska uznanie na wsi? Czy pewny siebie, muskularny biznesmen wyjdzie cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami?

Robert mieszka z rodziną w warmińskiej wiosce Buczyniec. Jest skromnym i pracowitym wulkanizatorem z zacięciem do majsterkowania. Jako jedyny zarabia na utrzymanie rodziny. Niewielkie dochody nie pozwalają rodzinie na remont domu. Brak kanalizacji i toalety to dla Roberta codzienność, do której przywykł. Jak odnajdzie się w tętniącej życiem Warszawie i luksusowym apartamencie dżentelmena? Przekona się o swoich szansach na karierę modela podczas sesji fotograficznej. Na co przeznaczy otrzymane pieniądze - na siebie czy czekającą w domu rodzinę?

- Robert i Michał  żyją w skrajnie odmiennych światach. Różnią ich też temperamenty. Czy podczas spotkania finałowego uda im się nawiązać nić porozumienia? Tej jesieni w TTV kolejny program pełen kontrastów i ekstremalnych doświadczeń dla wszystkich stron - zapowiada nadawca. 

Dodajmy, iż nadawca przygotowuje międzynarodową wersję „Damy i wieśniaczek” (więcej tutaj). Ponadto, obok programu „Damy i wieśniaczki.PL”, widzowie stacji mogą oglądać „Damy i wieśniaczki. Ukraina”, a wcześniej także „Damy i wieśniaczki. Rosja” (więcej tutaj).
  
„Dżentelmeni i wieśniacy” - emisja w czwartki (od 31 sierpnia 2017 roku) o 22:30 w TTV (TTV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...