reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV przekracza 4 proc. w grupie komercyjnej

dodano: 2017-08-16 18:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV Jak poinformował nadawca, we wtorek, 15 sierpnia br. telewizja TTV zanotowała rekordowe wyniki oglądalności. Wśród przebojów stacji znalazły się takie produkcje jak „Królowe życia”, „Usterka” (emisja także w ITVN Extra/TVN International Extra) oraz „Damy i wieśniaczki.PL”.

TTV Michel Moran, Karolina Gilon, Jan Pirowski, Rafał Betlejewski, Dorota Wellman, Przemysław Kossakowski, Dominik Strzelec i Paulina Marciniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, padł kolejny rekord oglądalności telewizji TTV. W świąteczny wtorek, 15 sierpnia br. udział stacji w grupie komercyjnej 16-49 po raz pierwszy przekroczył 4 proc., co jest najwyższym wynikiem w historii stacji (kanał nadaje od 2 stycznia 2012 roku - więcej tutaj).
 

- Jesteśmy więcej niż zadowoleni z tak wysokich wyników. Lipiec, rekordowy miesiąc stacji, zaczęliśmy dziennym rekordem 3,66 proc. Z kolei wczorajszy, znakomity wynik 4,10 proc. w grupie komercyjnej oznacza, że TTV przebiło szklany sufit dla kanałów z MUX-a/telewizji naziemnej i trwale zagościmy w grupie kanałów stale przekraczających 3-4 proc. udziałów rynkowych. W tym miejscu dziękuję naszym widzom, za tak wyrażone uznanie

- podkreśla Lidia Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

Niekwestionowanymi hitami rekordowego dnia były „Królowe życia” (więcej tutaj), których widownia zbliża się do 300 tysięcy widzów ze średnim wynikiem 6,73 proc. udziału w rynku w grupie komercyjnej 16-49. Zaraz za „Królowymi” najchętniej oglądanym programem była „Usterka” z udziałem na poziomie 5,55 proc. SHR (więcej tutaj) oraz stale utrzymujące się na podium „Damy i wieśniaczki.PL” (więcej tutaj) (dane za TVN).

 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...