reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuba Wojewódzki” 30 od 5.09 w TVN i ITVN

dodano: 2017-09-05 17:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Kuba Wojewódzki” grafika animacja rysunek bajka We wtorek, 5 września br. o godzinie 22:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek trzydziestego sezonu programu „Kuba Wojewódzki”. Widowisko zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Wystąpią Marita Sürmai „Deynn”, Daniel Majewski i Tomasz Piątek.

TVN „Kuba Wojewódzki” Kuba Wojewódzki grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Król TVN” powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci, prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Jakuba Wojewódzkiego. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show-biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się to uda, stają do trudnej walki z kontrowersyjnym królem TVN. Mierzą się w bitwie na słowa, żarty, przytyki i cięte riposty. Kto znokautuje Jakuba Wojewódzkiego w tym sezonie, a kto padnie jak drzewo po wycince w Puszczy Białowieskiej? Przekonamy się w jesiennych odcinkach „Kuby Wojewódzkiego” (więcej tutaj).

I tak oto po miesiącach tęsknoty i niewytłumaczalnej pustki czas bez Jakuba Wojewódzkiego co wtorek dobiegł końca. A wraz z nim powrócili jego goście, którymi w pierwszym odcinku nowego sezonu będą dziennikarz i pisarz Tomasz Piątek, autor takich książek jak „Kilka nocy poza domem” czy „Macierewicz i jego tajemnice”, oraz najpopularniejsza postać polskiego Snapchata Marita Sürma (znana szerzej jako Deynn) wraz ze swym narzeczonym Danielem Majewskim.
 
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN


„Kuba Wojewódzki” - sezon 30., emisja we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 22:30 w TVN (TVN HD). Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...