reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tuner Evo z wymiennym dyskiem HDD

dodano: 2001-05-29 21:40 | aktualizacja: 2001-05-29 21:40
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Firma FTA z Luksemburga oprócz dystrybucji konwerterów tajwańskiego MTI przejęła inżynierów z firmy Lemon, którzy zaoferowali na wystawie w Londynie odbiorniki cyfrowe z wymeinnym twardym dyskiem pod marką Evo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odbiorniki evo 05 DVR-R lub evo 07 CI-R z wymiennym dyskiem mogą być interesującą propozycją dla użytkownika, gdyż większość dotyczczasowych propozycji tunerów PVR(DVR), to konstrukcje z dyskiem na stałe wbudowanym. Tu evo ma możliwość wyjęcia dysku i ewentualnej wymiany na inny.

Evo mają po 2000 kanałów TV i 1000 radiowych. Odbiorniki oznaczone jako CI mają po dwie kieszenie dla modułów Common Interface. Każdy ma wyjście SPDIF dla Dolby Digital. Standardem jest sygnał DiSEqC 1.0 i 1.2. Wiele cech przypomina tunery Lemona (toporna obudowa i polskie menu przetłumaczone dla Lemona przez naszą redakcję!), bo tak się stało, że firma FTA przejęła pomysły tej upadłej firmy. Dodatkowo wzmocniono ja doskonałym fachowcem - Frankiem Zimnikiem, który pracował ostatnio w innej firmie produkującej tunery z HDD - niemieckim MicroniKu.

Wymiary tunerów 380 x 280 x 80 mm. Odbiorniki evo będą zapewne opisywane w SAT Kurierze, a powinny pojawić się na rynku niemieckim na jesieni tego roku. Ceny nie są znane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...