reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienne zmiany w ramówce Radia Tok FM

dodano: 2017-09-10 18:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Jesienią br. Radio Tok FM (Agora) zaprasza słuchaczy na takie audycje jak „EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka”, ;„Wywiad polityczny”, „Analizy”, „Kultura osobista” i „Jeszcze więcej sportu”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku, 11 września br. Radio Tok FM odświeża ramówkę. Pojawią się w niej m.in. nowe programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej (więcej tutaj)

W nowej ramówce stacji codzienny program ekonomiczny „EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka” pojawi się na antenie tak jak dotychczas o godzinie 9:00, ale od poniedziałku będzie zawsze rozpoczynał się od wywiadów z twórcami polityki gospodarczej i ludźmi tworzącymi gospodarkę (więcej tutaj).

- Naszym podstawowym celem jest mówić o ekonomii w sposób jak najbardziej przystępny, co gwarantują nasi stali goście. Będziemy także rozmawiać z twórcami polityki gospodarczej, by zrozumieć jakie są jej cele i wiedzieć jak wpłyną na nasze życie

- mówi Maciej Głogowski, gospodarz programu „EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka”.


Nowością na antenie Radia Tok FM będą codzienne programy Karoliny Lewickiej i Agaty Kowalskiej. Od godziny 17:00 słuchacze stacji będą mogli posłuchać „Wywiadu politycznego” Karoliny Lewickiej, a od 17:20 do 19:00 w programie „Analizy” goście Agaty Kowalskiej skomentują i wyjaśnią bieżące wydarzenia.

- Zapowiada się bardzo gorąca i bogata w wydarzenia jesień. Dzięki nowym audycjom będziemy gotowi, by wydarzenia te precyzyjnie opisywać, komentować i wyjaśniać naszym słuchaczom

- mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia Tok FM.


O godziny 19:00 Patrycja Wanat zaprosi słuchaczy Tok FM na dwa razy dłuższy niż dotąd (do 19:40) program „Kultura osobista”, w którym przybliży wydarzenia kulturalne i porozmawia z twórcami, animatorami kultury i ekspertami. 

Program „Jeszcze więcej sportu”, którego dotychczas można było wysłuchać o godzinie 19:20, będzie teraz nadawany o godzinie 16:40 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...
reklama