reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kołeczek i Bryś w „Bake Off - Ale ciacho!” 3

dodano: 2017-07-31 13:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bake Off - Ale ciacho!” W poniedziałek, 11 września br. o godzinie 21:45 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu „Bake Off - Ale ciacho!”. Wystąpią Katarzyna Kołeczek („Ale numer!” w TV Puls), Marcelina Zawadzka („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia oraz „Lajk!” w TVP2), Michał Bryś („Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” w kanale Super Polsat) i Krzysztof Ilnicki.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bake Off - Ale ciacho!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W duecie z Marceliną Zawadzką widzowie zobaczą aktorkę filmową i teatralną Katarzynę Kołeczek. W „Bake Off - Ale ciacho!” siła testosteronu zwiększy się dwukrotnie. Wszystko za sprawą nowego jurora Michała Brysia, który wspólnie z Krzysztofem Ilnickim oceni wypieki 12 uczestników programu. Michał Bryś będzie gospodarzem felietonów wplecionych w każdy odcinek. - Dzięki nim, widz uda się w niezwykle smakowitą podróż po kulinarnym świecie - czytamy w opisie.

Cukiernicy amatorzy przez 10 tygodni będą rywalizować o nagrodę główną - 50 tys. złotych oraz tytuł „Polskiego mistrza wypieków”. W bitwie zmierzą się ze sobą m.in.: informatyk, licealista, nauczyciel matematyki, germanistka oraz hodowca pszczół. Uczestnicy programu muszą popisać się kulinarną wiedzą przygotowując wytrawne i słodkie wypieki m.in. kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej. Nie zabraknie tych idealnych na śniadanie i imprezę dla dzieci.

Kulinarna rywalizacja w trzeciej edycji „Bake Off - Ale ciacho!” rozegra się w nowej scenerii. Zdjęcia do programu realizowane są na terenie neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Program „Bake Off - Ale ciacho!” realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off”, stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach. Producentem wykonawczym jest firma Jake Vision (więcej tutaj).
 
Katarzyna Kołeczek w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: Mieszko Piętka/AKPA Polska Press/materiały prasowe
Katarzyna Kołeczek w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: Mieszko Piętka/AKPA Polska Press/materiały prasowe
Marcelina Zawadzka w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: Mieszko Piętka/AKPA Polska Press/materiały prasowe
Marcelina Zawadzka w programie „Bake Off - Ale ciacho!”, foto: Mieszko Piętka/AKPA Polska Press/materiały prasowe


Prowadzące:

Marcelina Zawadzka - to gospodyni programów „Pytanie na śniadanie” (emisja w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj) i „Lajk!” (emisja w TVP2 - więcej tutaj), dziennikarka, laureatka Telekamery Tele Tygodnia 2017 w kategorii „Nadzieja telewizji” (więcej tutaj). Marcelina Zawadzka pochodzi  z Malborka. W 2011 roku wygrała konkurs Miss Polonia, po którym nadeszły kolejne sukcesy w kraju i za granicą, m.in. w konkursie Miss Universe. Marcelina Zawadzka jest pasjonatką sportów ekstremalnych, uprawia drift, motocross i survival. W 2015 roku była jedną z bohaterek programu „Przygarnij mnie”, w którym widzowie mogli śledzić wspólne losy Marceliny Zawadzkiej i jej adoptowanej suczki Abi (więcej tutaj).

Katarzyna Kołeczek - to gospodyni programu „Ale numer!” (emisja w TV Puls - więcej tutaj), znana także z programu TVP2 „Żarty i bardy”, aktorka filmowa i teatralna, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Występuje na deskach Teatru Polonia, Och-Teatru oraz w Klubie Komediowym, Na dużym ekranie zadebiutowała w 2007 w „Sztuczkach” Andrzeja Jakimowskiego. Pojawiła się także gościnnie m.in. w serialach „Strażacy” (emisja w TVP Seriale - więcej tutaj) i „Ojciec Mateusz” (emisja w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Katarzyna Kołeczek zyskała popularność także poza Polską, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Wystąpiła w kilku produkcjach o zasięgu europejskim, m.in. serialu BBC „Father Brown”. Młoda aktorka ma na swoim koncie także role filmowe. W „Bake Off - Ale ciacho!” Katarzyna Kołeczek będzie wspierać uczestników w spełnieniu ich marzenia o tytule „Polskiego mistrza wypieków”.

Jurorzy:

Krzysztof Ilnicki - to absolwent Thames Valley University w Londynie na kierunku Międzynarodowych Sztuk Kulinarnych. W michellenowskiej restauracji Hakkasan w Londynie był szefem cukierni, a jego flagowym deserem - sernikiem kokosowym - zachwycał się brytyjski dziennik „The Guardian”. W Polsce szefował cukierni sopockiego Sheratona, wykładał także technologię czekolady na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obecnie prowadzi autorską pracownię w Gdańsku. Jest laureatem nagrody AIG Prix przyznawanej przez Europejską Akademię Gastronomiczną.

Michał Bryś - był gospodarzem programu „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” (emisja w kanale Super Polsat - więcej tutaj). To kucharz, choć nie skończył żadnej szkoły gastronomicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał na świecie w takich restauracjach jak De Librije w Zwolle (3 gwiazdki Michelin), The Ledbury w Londynie (2 gwiazdki Michelin), Geranium w Kopenhadze (3 gwiazdki Michelin) czy The Harwood Arms w Londynie (1 gwiazdka Michelin). Z wykształcenia jest aktorem po krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego (PWST). W „poprzednim życiu” był reżyserem, scenarzystą, menadżerem artystów i producentem telewizyjnym. Gastronomię ma we krwi. Wspierany przez swoich przyjaciół i partnerów biznesowych, kontynuuje rodzinną tradycję w swojej restauracji na warszawskim Starym Mokotowie. W grudniu 2014 roku na zaproszenie Polskiego Instytutu Kultury w Tel Awiwie Michał Bryś poprowadził warsztaty piekarnicze w Hajfie - masterclass dla najlepszych izraelskich piekarzy.

„Bake Off - Ale ciacho!” - sezon 3., emisja w poniedziałki (od 11 września 2017 roku) o 21:45 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...