reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał SCI FI z odświeżoną oprawą graficzną

dodano: 2017-09-14 14:32 | aktualizacja: 2017-09-14 15:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: SCI FI

Sci Fi SciFi 10 października 2017 roku zadebiutuje nowa odsłona SCI FI, jedynego kanału na polskim rynku dedykowanemu tematyce science fiction. Oprawa graficzna zyska na wyrazistości za sprawą jaskrawej kolorystyki i nowoczesnych kształtów, zapewnia nadawca. Zmianie towarzyszyć będą nowości programowe, które mają jeszcze bardziej podkreślić charakter stacji.

Sci Fi Magicy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
NBCUniversal International Networks zmienia oprawę graficzną SCI FI. Odświeżona wersja kanału została zaprezentowana po raz pierwszy w czerwcu tego roku w Stanach Zjednoczonych. Od 29 sierpnia NBCUIN sukcesywnie wprowadza nowy wizerunek stacji w innych krajach na całym świecie – zmiana ma jeszcze lepiej osadzić ją w świadomości fanów, jako miejsca, w którym pasjonaci i miłośnicy gatunku mogą oddać się beztroskiej rozrywce spod znaku fantasy, zjawisk paranormalnych i superbohaterów.
 

W Polsce już 10 października zadebiutuje nowa odsłona SCI FI, jedynego kanału poświęconemu science fiction. Oprawa graficzna zyska na wyrazistości za sprawą jaskrawej kolorystyki i nowoczesnych kształtów. Zmianie towarzyszyć będą nowości programowe, które jeszcze bardziej podkreślą charakter stacji na polskim rynku: 12 listopada o 21:00 na antenie SCI FI zadebiutuje drugi sezon serialu „Magicy” na podstawie serii autorstwa Leva Grossmana; wielką gratką dla fanów horrorów i dreszczyku emocji okaże się październik, kiedy to każdego wieczora o 22:00 będziemy emitować trzymające w napięciu filmy grozy. Ponadto kanał zafunduje widzom najlepsze filmowe hity w specjalnie przygotowanych dla nich cyklach jak maraton z trylogią „Jurassic Park” już 4 listopada czy „Hulk vs. Hulk” 11 listopada.
 
 

- Kanał SCI FI jest naturalnym miejscem spotkań dla prawdziwych fanów science fiction - powiedział Lee Raftery, Chief Marketing & Content Officer and MD UK & Emerging Markets, NBCU International - Nowa tożsamość marki ukazuje nasze zaangażowanie w tworzenie gatunku science fiction i fantasy – zarówno na antenie kanału, jak i za pośrednictwem internetu. Razem z SYFY, który jest obecny w Stanach Zjednoczonych, NBCUniversal tworzy swojego rodzaju globalne uniwersum dla fanów na całym świecie.

Jako jedyny kanał poświęcony tematyce science fiction i fantasy na polskim rynku, SCI FI celebruje gatunek w każdej postaci. Opowiada niestworzone historie, przedstawia nierzeczywiste stwory i pokazuje, jak nauka i technika mogą wymknąć się spod kontroli. Od kilku lat SCI FI systematycznie rośnie: w 2015 o 20% względem poprzedniego roku oraz +101% w 2016. Kanał poprawił również całodzienną oglądalność o 101% w 2016 roku, primetime wzrósł o 152%

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...
reklama