Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu Velux EHF ligi Mistrzów: Mieszków Brześć – PGE Vive Kielce. Transmisje live z WTA World Tour, Tokio tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions League: Mieszków Brześć –PGE Vive Kielce
Komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Southampton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Watford FC – Manchester City
Komentarz: Piotr Laboga, Rafał Nahorny
18:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Swansea City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Now
13:00 Golf: PGA European Tour, Spijk: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven
15:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru: Sesja kwalifikacyjna
16:15 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – FC Barcelona
18:30 Piłka nożna: La Liga: Real Betis Balompié – Deportivo La Coruña
20:45 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – Hellas Verona Eleven Extra
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC St. Pauli – FC Ingolstadt 04
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – Werder Brema
21:00 Sporty walki: Enfusion Live 52: Ibrahim El Boustati – Mauricio Costa Cardoso Eleven Sports
11:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru: 3. sesja treningowa
13:15 Piłka nożna: La Liga: Valencia CF – Levante UD
20:45 Piłka nożna: La Liga: Atlético Madryt – Málaga CF Eurosport 1
12:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao: Superpole
15:15 Kolarstwo szosowe: Impanis Van Petegem: Wyścig
19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy, Lublin: Finał
22:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Austin: Wyścig
23:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Austin: Wyścig Eurosport 2
10:00 Tenis stołowy: Drużynowe Mistrzostwa Europy, Luksemburg: Dzień 4
14:45 Wyścigi motocyklowe: FIM Endurance World Championship, Bol d'Or: Wyścig
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Atlanta United – Orlando City SC Extreme Sports Channel
04:00 (so/nd) UFC Fight Night 116: Luke Rockhold – David Branch
17:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej Giganci Siatkówki: Cuprum Lubin – Power Volley Milano
20:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów – Noliko Maaseik Polsat Sport Extra
13:25 Piłka nożna: Chinese Super League: Shanghai SIPG FC – Shanghai Greenland Shenhua FC
15:30 Piłka nożna: Priemjer Liga: CSKA Moskwa – FK Rostów
19:00 Tenis: WTA World Tour, Québec: 1/2 finału Polsat Sport News
14:45 Piłka nożna plażowa: Euro Beach Soccer League: Ukraina – Białoruś