Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 6. kolejki La Ligi Santander:Atlético Madryt – Sevilla FC. Transmisje live z Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet w Polsat Sport, Polsat Sport Extra o Polsat Sport News
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
19:00 Żużel: Grand Prix Szwecji, Solna: Zawody
Komentarz: Michał Łopaciński, Paweł Ruszkiewicz CANAL+ Sport
12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Wybrzeże Gdańsk – KS Azoty Puławy
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał Matysik
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
03:00 (so/nd) Sporty walki: MMA Bellator 183: Benson Henderson – Patricky Freire
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Matuszczak CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
18:30 Piłka nożna: Premier League: Leicester City – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka
21:00 Boks: Gala w Manchesterze: Joseph Parker – Hughie Fury
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa Eleven
13:00 Piłka nożna: La Liga: Atlético Madryt – Sevilla FC
20:45 Piłka nożna: La Liga: Girona FC – FC Barcelona Eurosport 1
08:00 Snooker: World Open, Chiny: 1/2 finału
11:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata, Bergen: Wyścig juniorów
13:30 Snooker: World Open, Chiny: 1/2 finału Eurosport 2
09:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata, Bergen: Wyścig juniorów
13:00 Tenis: ATP World Tour, Sankt Petersburgu: 1/2 finału
15:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata, Bergen: Wyścig kobiet
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: New England Revolution – Toronto FC
01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – Chicago Fire nSport+
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions League: Telekom Veszprem HC – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Champions League: RK Zagrzeb – MOL-Pick Szeged
Komentarz: Robert Skrzyński, Iwona Niedźwiedź Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Nice 1. Liga: Odra Opole – Stal Mielec
16:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Polska– Węgry
04:00 Boks: Gala w Iglewood: Jorge Linares – Luke Campbell Polsat Sport Extra
09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa
09:55 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa
10:55 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa
12:35 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Aragonii: Sesja kwalifikacyjna
13:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii: 4. sesja treningowa
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii: 1. sesja kwalifikacyjna
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Aragonii: 2. sesja kwalifikacyjna
15:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Gruzja – Chorwacja
19:00 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów Polsat Sport News
15:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Czechy – Belgia
18:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Serbia – Holandia Super Polsat
16:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: Polska – Węgry