reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV liderem września w grupie komercyjnej

dodano: 2017-10-09 01:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Dżentelmeni i wieśniacy” i „Gogglebox. Przed telewizorem” to wrześniowe przeboje telewizji TTV. A jak wyglądały wyniki oglądalności tej stacji we wrześniu br.?

TTV Michel Moran, Karolina Gilon, Jan Pirowski, Rafał Betlejewski, Dorota Wellman, Przemysław Kossakowski, Dominik Strzelec i Paulina Marciniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, telewizja TTV we wrześniu br. awansowała na pierwsze miejsce w grupie komercyjnej (16-49) wśród kanałów tematycznych. Udział stacji w porównaniu do września 2016 roku wzrósł o 25,76 proc. i wyniósł 2,49 proc. - To kolejny rekordowy miesiąc dla TTV umacniający zdecydowanie rosnący trend stacji - czytamy w komunikacie. Od marca 2017 roku miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2 proc.

TTV stale ugruntowuje swoje miejsce w czołówce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Wrześniowe wyniki w grupie 4+ zwiększyły się o 14,20 proc. osiągając 1,85 proc. (dane za TVN) (więcej tutaj).

Hitami września br. w TTV były takie programy jak „Królowe życia” (więcej tutaj), „Dżentelmeni i wieśniacy” (więcej tutaj) i „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).
 
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Inga w programie „Królowe życia”, foto: TVN

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

70 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Telewizor przenośny Ferguson PHT2-10 12V, 10 cali

Ferguson PHT2-10, to miniaturowy telewizor LCD 10.1' z wbudowanym tunerem...

390 zł Więcej...
reklama