reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Ludzie Milera zwabiają Ewę w pułapkę

dodano: 2017-10-11 23:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Miasto skarbów” W czwartek, 12 października br. o godzinie 21:40 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Seriale i TVP HD, wyemitowany zostanie piąty odcinek serialu kryminalnego „Miasto skarbów”. Co tym razem spotka bohaterów tej produkcji?

TVP2 TVP 2 Dwójka „Miasto skarbów”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zespół Szatnera (w tej roli Piotr Głowacki, „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) kontroluje inspektor z Komendy Głównej z Warszawy. Powodem jest medialny kryzys spowodowany publiczną egzekucją złodzieja. Alicja (Aleksandra Popławska, „Wataha” w HBO, HBO2 i HBO3 - więcej tutaj i tutaj) proponuje prowokację: trzeba ogłosić w mediach, że złodziej jednak przeżył i zeznaje. To może zmusić zabójcę do błędu.

Ewa (Magdalena Róźczka, „Druga szansa” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) naradza się z Maksem (Marcin Bosak) i Morycem (Adam Ferency): w Krakowie coraz brutalniej działa konkurencyjny gang, nastały trudne czasy dla niezależnych, staroświeckich złodziei. Maks opowiada o lukratywnym zleceniu na kradzież skarbu Hunów. Ewa kradnie z muzeum archeologicznego, dawnego klasztoru karmelitów, złoty skarb Hunów. Kradzież jest zuchwała, jakby Ewa robiła to dla sportu, dla adrenaliny.

Maks przegrywa spore pieniądze na prowadzonych przez siebie walkach. Ktoś płaci jego długi. To Karl Miler (Norbert Rakowski). Uzależnia od siebie chłopaka i zmusza do zdrady Ewy. Ludzie Milera zwabiają Ewę w pułapkę. Chcą ją wydać policji w hotelu w momencie przekazywania kupcom skradzionego przez nią skarbu Hunów. Ewa orientuje się, że wpadła w pułapkę. W ostatniej chwili ucieka ze skarbem. W korytarzu znienacka zderza się z Alicją. Siostra przejmuje od niej torebkę ze skarbem...

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Aleksandra Popławska w serialu „Miasto skarbów”, foto: Propeller Film
Aleksandra Popławska w serialu „Miasto skarbów”, foto: Propeller Film


„Miasto skarbów” - emisja w czwartki o 21:40 w TVP2 (TVP2 HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie TVP Seriale i TVP HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...