reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Informatyk odczytuje nazwisko Anny

dodano: 2017-10-16 02:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska We wtorek, 17 października br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie premierowo siódmy odcinek serialu obyczajowego „Diagnoza”. Produkcja ta pokazana zostanie również w ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michał Wolski (w tej roli Maciej Zakościelny) robi Annie (Maja Ostaszewska) prosty test, który potwierdza jego przypuszczenia - Anna jest lekarzem. Nowak ma teraz pewność, że prześladujący ją niepokojący obraz zakrwawionych dłoni, to wspomnienie operacji, w której brała udział.

Podczas sesji terapeutycznej Anna mówi Marcie (Magdalena Popławska), że jest lekarzem i na pewno zna jej męża. Nie wie skąd i jak długo, ale go zna. Neuropsycholog oświadcza, że nie powinny razem kontynuować terapii.

Artman (Adam Woronowicz) daje Michałowi numer telefonu do Izabeli Kani (Agnes Skibicka), która, jak twierdzi, była jego osobą towarzysząca na przyjęciu w Uppsali. Wolski dzwoni do niej, kobieta potwierdza wersję Artmana.

Jan niespodziewanie przychodzi do Anny. Zapewnia ją, że choć być może spotkali się kiedyś, to on jej nie zna. Po jego wyjściu Nowak ponownie zaczyna przeglądać zdjęcia z przyjęcia. Na jednym z nich znajduje stojącą na jej stoliku nieczytelną wizytówkę...

Michał zostaje wezwany do nagłego przypadku. Magdalena (Jowita Budnik, „M jak miłość” - emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), 40-letnia nauczycielka, trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha, po tym jak prowadząc dzieci do teatru, zupełnie straciła świadomość tego gdzie się znajduje. Kobieta zostaje przewieziona na blok. Podczas operacji Michał przez chwilę traci władzę nad prawą dłonią. W dokończeniu zabiegu pomaga asystujący mu Kacper Kaleta (Antoni Królikowski).

Do szpitala przychodzi bardzo zdenerwowana kobieta (Małgorzata Klara). Jest dziennikarką i jednocześnie matką dziecka z klasy, którą opiekowała się przywieziona do szpitala nauczycielka. Żąda potwierdzenia, że Magdalena była pod wpływem alkoholu. Maria (Aleksandra Konieczna, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj, „Belfer” w Canal+, Canal+ 1, Canal+ Seriale i Canal+ Film - więcej tutaj) stanowczo odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na temat pacjentów. Dziennikarka zapowiada, że nie odpuści i dowie się prawdy.

Po skończonym dyżurze Michał odwiedza w ośrodku pomocy swoją mamę - Sławomirę Wolską (Ewa Serwa), od lat cierpiącą na stwardnienie zanikowe boczne. Michał przypuszcza, że incydent podczas operacji to kolejny dowód na to, że odziedziczył chorobę.

Nauczycielka Magdalena zwierza się Annie, że wprawdzie miała kiedyś epizod alkoholowy, ale od dawna nie pije. Boi się jednak, że po wczorajszym incydencie nikt jej nie uwierzy. Anna odkrywa, że nauczycielka ma silny światłowstręt - cechę, której nikt wcześniej u niej nie zauważył. Anna dzieli się swoim spostrzeżeniem z Kają (Anna Smołowik) i stawia diagnozę. Czy dzięki Nowak nauczycielka zostanie uwolniona z zarzutu opieki nad dziećmi pod wpływem alkoholu?

Mąż Wandy (Sonia Bohosiewicz), Gerard (Dawid Zawadzki), po amputacji nogi, stracił chęć do życia, a całą swoją złość skierował na żonę. Zmęczona jego humorami Wanda dzwoni po pomoc do Sadzika (Michał Czernecki). Telefon od Wandy jest dla Piotra wybawieniem. Umawiają się, że Sadzik porozmawia z Gerardem, a Wanda posiedzi chwilę z jego czterema córkami.

Michał odbiera wiadomość od kolegi informatyka, który miał odszyfrować nieczytelną wizytówkę na zdjęciu. Okazuje się, że udało mu się odczytać nazwisko Anny.

Co jeszcze wydarzy się w siódmym odcinku serialu? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Anna Smołowik w serialu „Diagnoza”, foto: Iza Grzybowska/TVN
Anna Smołowik w serialu „Diagnoza”, foto: Iza Grzybowska/TVN
Adam Woronowicz, Beata Ścibakówna i Maciej Zakościelny w serialu „Diagnoza”, foto: TVN
Adam Woronowicz, Beata Ścibakówna i Maciej Zakościelny w serialu „Diagnoza”, foto: TVN


„Diagnoza” - emisja we wtorki o 21:30 w TVN (TVN HD). Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...