Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu 12. kolejki La Ligi: Atlético Madryt – Real Madryt. Transmisje live z ATP World Tour Finals tylko w Polsat Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Aalborg Håndbold
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński CANAL+ Sport
12:00 Golf: PGA European Tour w Dubaju: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
01:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Philadelphia 76ers – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży CANAL+ Sport 2
09:00 Golf: PGA European Tour w Dubaju: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
13:30 Piłka nożna: Premier League: Arsenal FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leicester City – Manchester City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Newcastle United
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
21:00 Boks: Gala w Belfaście: Carl Frampton – Horacio Garcia
Komentarz: Edward Durda, Maciej Zegan
01:00 (so/nd) Rajdy samochodowe: Rajd Australii: OS19 Wedding Bells 1
Komentarz: Cezary Gutowski Eleven
13:00 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazada
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayern Monachium – FC Augsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: La Liga: Atlético Madryt – Real Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała Eleven Extra
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Aalborg Håndbold
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
17:00 Piłka nożna: Ligue 1: Paris Saint-Germain - FC Nantes
komentarz: Julian Kowalski, Stefan Białas
19:00 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Celta Vigo
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
21:00 Sporty walki: Enfusion 56: Nordin Van Roosmalen – Brahim Kallah
Komentarz: Andrzej Janisz, Daniel Dziubicki Eleven Sports
13:00 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Nürnberg – Holsten Kiel
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
16:15 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała
20:45 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eurosport 1
07:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship, Makau: Wyścig otwarcia
08:15 Snooker: Shanghai Masters: Finał
10:30 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Innsbruck: Zawody
12:30 Snooker: Shanghai Masters: Finał
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła: Konkurs drużynowy
18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig
20:15 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Europy Supercross, Gdańsk: Zawody
22:00 Łyżwiarstwo figurowe: Trophée Eric Bompard: Program dowolny solistów
03:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship, Makau: Wyścig główny Eurosport 2
07:00 Snooker: Shanghai Masters: Finał
09:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Sankt Gallen: Norwegia – Rosja
13:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Innsbruck: Zawody
14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Trophée Eric Bompard: Program dowolny solistek
15:30 Łyżwiarstwo figurowe: Trophée Eric Bompard: Program dowolny par tanecznych
19:00 Łyżwiarstwo figurowe: Trophée Eric Bompard: Program dowolny par sportowych
17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Telekom Veszprem – Paris Saint Germain Handball
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
20:45 Siatkówka kobiet: Serie A1: Imoco Volley Conegliano v Saugella Team Monza
Komentarz: Gabriel Waliszko, Milena Sadurek-Radecka Polsat
22:00 Boks: Gala w Częstochowie: Tomasz Adamek – Fred Kassi
Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
18:00 Boks: Gala w Częstochowie: Tomasz Adamek – Fred Kassi Polsat Sport Extra
13:00 Tenis: ATP World Tour Finals, Londyn: 1/2 finału debla
15:00 Tenis: ATP World Tour Finals, Londyn: 1/2 finału singla
19:30 Tenis: ATP World Tour Finals, Londyn: 1/2 finału debla
21:00 Tenis: ATP World Tour Finals, Londyn: 1/2 finału singla Polsat Sport Fight
18:00 Boks: Gala w Częstochowie: Tomasz Adamek – Fred Kassi
Polsat Sport News
13:00 Piłka nożna: Premier Liha: Zirka Kropywnycki – Dynamo Kijów
18:00 Piłka nożna: HET Liga: SK Slavia Praga – FK Dukla Praga
20:45 Piłka nożna: Eredivisie: NAC Breda – AFC Ajax Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Besiktas Sompo Japan – Istanbul BBSK