reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pół żartem, pół serio” - nowość w TTV

dodano: 2017-12-04 04:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” W poniedziałek, 4 grudnia br. o godz. 22:00 telewizja TTV wyemituje pilotażowy odcinek „Pół żartem, pół serio”. Jak zapowiada nadawca, będzie to format, w którym zobaczymy autentyczne i bardzo życiowe spojrzenie na tematy, którymi tętni cała Polska. Nowy program telewizji TTV oparty jest na „Gogglebox. Przed telewizorem”.

TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Pół żartem, pół serio” to autentyczne i bardzo życiowe spojrzenie na tematy, którymi żyje cała Polska. W programie udział biorą zwykli ludzie z różnych środowisk, dyskutujący o nowościach tygodnia, tym co rozpala internet, pierwsze strony gazet i telewizyjne informacje. Bohaterowie, zastani w swoich miejscach pracy, rozmawiają i dzielą się swoją wizją bieżących spraw. Spontanicznie, bez tabu i z humorem.

- To nie piłka nożna, ani skoki są narodowym sportem Polaków. To, co kochamy najbardziej, to komentować - bo przecież znamy się na wszystkim. O tym co nas śmieszy lub drażni słyszymy w taksówce, przy stole, w pracy, na kawie czy siłowni. W programie „Pół żartem, pół serio” kamera towarzyszy ludziom, którzy zawsze mają coś do powiedzenia. W efekcie czasem wyjdzie kabaret, czasem zdrowy rozsądek weźmie górę. Bo prawda leży tam, gdzie leży. Lub tam, gdzie ją umieszczą bohaterowie programu „Pół żartem, pół serio” - czytamy w opisie programu.

Program „Pół żartem, pół serio” oparty jest na „Gogglebox. Przed telewizorem”, programie także emitowanym w TTV (więcej tutaj).
 
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN


„Pół żartem, pół serio” - premiera w poniedziałek, 4 grudnia 2017 roku o 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...