reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4: „Policjantki i policjanci” 7 i ponad 2 mln widzów

dodano: 2017-12-09 11:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W piątek, 1 grudnia br. w TV4 zakończyła się emisja siódmej seria produkcji „Policjantki i policjanci” (emisja serialu także w kanale Polsat 1). Jak poinformował właśnie nadawca, serial ten zanotował rekordowe wyniki oglądalności. Jak więc prezentują się te wyniki?

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, siódmą serię „Policjantek i policjantów”, której emisja zakończyła się w piątek, 1 grudnia br., oglądało średnio 2 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 14,4 proc. oraz 12,8 proc. w grupie komercyjnej. Rekordowy odcinek zgromadził ponad 2,5 mln i uzyskał 16,5 proc. udziałów w rynku.

W czasie emisji serialu Czwórka plasowała się na drugiej pozycji na polskim rynku telewizyjnym, a wśród stacji odbieranych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) okazała się bezkonkurencyjna.

Jak czytamy w komunikacie, warto dodać, że serial, który z sezonu na sezon uzyskuje coraz lepsze wyniki, w porównaniu z pierwszą serią niemal trzykrotnie zwiększył udziały w rynku (dane: Nielsen Audience Measurement/NAM, za Cyfrowym Polsatem). 

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A. (więcej tutaj)
 
Agata Jakoniuk, Wojciech Medyński, Paweł Monsiel, Magdalena Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska i Mariusz Węgłowski w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Agata Jakoniuk, Wojciech Medyński, Paweł Monsiel, Magdalena Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska i Mariusz Węgłowski w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


„Policjantki i policjanci” - emisja w kanałach Polsat 1 i TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...