reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skyline Manhattan od VCI do IRVCIHDD

dodano: 2001-06-03 01:00 | aktualizacja: 2001-06-03 01:00
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Londyńska firma Eurosat pokazała nową serię odbiorników Manhattan o nazwie Skyline. W ofercie jest aż 8 modeli tunerów z różnym wyposażeniem, począwszy od CI, aż po pozycjoner i twardy dysk 20GB.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tabela przedstawia poszczególne modele i ich wyposażenie. Interesujące mogą wydawać się tunery PIVCI z wbudowanymi systemami Irdeto, Viaccess, dwiema kieszeniami CI oraz pozycjonerem. Największym zainteresowaniem moga się cieszyć wkrótce (tunery nie są jeszcze dostepne!) Skyline z HDD, czyli trzy ostatnie w tabeli: VCIHDD z wbudowanym Viaccess, 2 x CI i HDD, oraz VMCIHDD i IRVCIHDD. Co ciekawe, żaden z nich nie ma wbudowanego pozycjonera.

Parametry tunera nie wskazują na jakieś innowacje: 5000 kanałów SCPC/MCPC, menu ekranowe w 10 wersjach językowych, wyjście cyfrowe audio AC3, DiSEqC 1.2, standardowo 2 kieszenie CI w każdej wersji tunera.

Pozycjoner dla dwóch modeli ma 64 pozycje satelitów. Tuner Skyline ma być wyposażony w niewymienny twardy dysk 20GB, co pozwoli na 8 godzin nagrań. Wymiary 340 x 60 x 271 mm. Cena i termin pojawienia się na rynku nie są jeszcze znane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...